Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt más férfi is aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más férfi is aki orgazmus után ugyan olyan kemény marad?

Figyelt kérdés
Mindig olvasom itt, hogy élvezés után puha lesz stb. Én eleinte furcsállva olvastam, mert nekem utána is kő kemény ha fel vagyok izgulva. Ez mennyire nem hétköznapi?

#orgazmus után kemény #nem lankad le
2017. szept. 18. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Kár, hogy nem csaj vagy. Most kapnál egy csomó ajánlatot.
2017. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kihagytad, hogy prosztataorgazmus után
2017. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak úgymond tényleg érdekelne, hogy ez mennyire átlagos dolog? Amolyan közvélemény kutatás. Mert nekem szex után ha elélvezek ugyan úgy folytatható, annyi, hogy az orgazmus után kell 1-2 perc szünet mert rohadt érzékeny és csiklandós leszek, de ugyan úgy mint a gerely áll, hiszen továbbra is izgató helyzetben vagyok.
2017. szept. 18. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Velem életemben egyszer volt, hogy dugtunk a lánnyal és elélveztem, ezért kihúztam és az ágyra élveztem. Utána viszont valahogy állva maradt és felhúztam egy óvszert (elsőre nem volt rajtam) és folytattuk tovább.


Életem egyik legszebb szexuális élménye volt. De szerintem ez rohadtul nem gyakori dolog.


23/f

2017. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem átlagos. Sok lány boldog lenne veled. :)
2017. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1. Élvezés után nekem is kemény marad, második után kell 5-10 perc. Nem annyira átlagos, mondjuk jól jön mert elég nagy a szexuális étvágyam és hát exem is igen hálás volt érte! Akar egy napot is végig tudtunk... na... De pár órát simán, még mindig összejárunk néha emiatt :D
2017. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal korban, intenzív élmény (jó nő) hatására nem ritka. Életemben egyszer elélvezés után a nő az ölemben ülve úgy belecsókolt a számba, hogy újra fölállt, és ott folytattam, ahol abbahagytam. Nagy élmény volt. 34 voltam.
2017. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:(((( Írjatok már még ilyeneket........
2017. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi a baj 8-as?
2017. szept. 18. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Nincs pasi :( ....erre ideírjátok, hogy hányszor és hogy áll?! Hát van nektek lelketek?
2017. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!