Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lány rendesen fel van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány rendesen fel van izgulva mikor lekerül a bugyija, hogy kinyalják, akkor jobban érződik a puncija szaga?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én azt vettem észre, hogy ha fel van izgulva egy nő, akkor sokkal erőteljesebb az illata. Én ezt férfiként kifejezetten szeretem, egyáltalán nem kellemetlen, és nem is "büdös", teljesen beindulok tőle.
2017. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy igényes és egészséges nőnek ott nem szaga van, hanem illata :)
2017. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Feltehetőleg nem mosta meg a seggét és büdöss, amit te illatnak nevezel. Ha gombát is akarsz akkor nyalogassad. Egy frissen mosott pinának nincs szaga...
2017. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen.Ha megmossa nincs szaga. :)
2017. szept. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az illata igen.
2017. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!