Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Te hogyan szoktál hivatkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan szoktál hivatkozni a női és a férfi nemi szervre?

Figyelt kérdés

Rengeteg variációt látok de azt vettem észre hogy egyeseket én tartok gyerekesnek, másoknak meg az én sokkal konkrétabb megnevezéseim trágár szónak minősülnek.

Ha lehet kort és nemet is írjatok. (legalább kort)


2017. szept. 24. 09:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
esetleg pár példát írhattok arra is ami nektek nem tetszik
2017. szept. 24. 09:40
 2/15 anonim ***** válasza:
Kruli a penisze:) A hogyan veszitsunk el egy pasit 10nap alattot neztuk anno.. :) A sajatomat Nuninak hivom, o inkabb puncinak. De ismeroseim kozott a noi nemi szerv volt mar Mokuska is, a ferfi pedig:" Sanyi"/ "Nagy Sandor"bol:) /, Dorong, Medvecske(itt meg a barlangba bujo medve sztem az otletado) . A "F.sz" es "P.na" nekem tul kozonseges es lebomlozo,en inkabb a becezeseket szeretem. 31n
2017. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Férfi nemiszervet "férfiasságnak" vagy pénisznek hívok,kígyónak,ubinak vagy a páromét például Bob-nak.


Női nemiszervet puncinak hívok (esetleg a szó szoros értelmében női nemiszervnek) a sajátomat Huginak.

18/L

2017. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Enyém Rudi úr, csajoké punuska :D
2017. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a p.na szóról mindig is a csupasz női nemi szerv jutott az eszembe, a p.nci szóról meg a szőrös női nemi szerv jut az eszembe.
2017. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szövegkörnyezettől függ. Ha egészségügyi a kérdés, latin magyarosított megfelelőjén: pénisz, vagina. Ha trágár, akkor úgy. Ezek között bármi előfurdulhat a beszélgetés jellege sterint.
2017. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Punci , Kuki vagy Vagina , Pènisz

23 N

2017. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

F..rok és p..nci.

30N

2017. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Suna.
2017. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk : nuncika és motyóka...;-)

44/f, 41 n.

2017. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!