Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdemes várni a nagy Ő-re az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni a nagy Ő-re az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Lassan 19 leszek és vágyom már bizonyos dolgokra. Nem volt még komoly kapcsolatom, de nem is akarok, nem lenne elég időm és energiám egy kapcsolatra. Egy barátommal szeretnék lefeküdni, nem tudom jó ötlet-e. Nem vagyok magabiztos a testemmel kapcsolatban.

2017. okt. 29. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem, hogy létezik olyan, hogy "nagy Ő", amúgy ez azért egy nem jó kérdés, mert akiknek "vele" volt, vagy épp valaki nagyon nem megfelelővel, azok azt fogják írni, hogy igen, akik pedig a kettő között vannak és nem bánták meg annak ellenére sem, hogy nem a "nagy Ő"-vel vesztették el sem fogják valószínű kimondani, hogy "nem érdemes". Ez nem olyan tanács ami felvállalnak az emberek.


Végső soron úgyis csak az számít, hogy neked mennyit ér ez az idea, mert neked kell majd a döntéseddel együtt élned, ha neked ez nem olyan fontos, téged nem zavar, hogy nem "vele" vagy először, akkor szerintem csináld. Amúgy meg használd a pénzfeldobós trükköt. (Ha nem ismernéd, azt a lehetőséget akarod valójában aminek szurkolsz amíg a levegőben van.)

2017. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne olyannal, akit szeretsz, de ha nem akarsz kapcsolatot, mégis vágysz "bizonyos dolgokra" (nem tudom, miért nem lehet kimondani, hogy szexre), akkor feküdj le barátoddal!
2017. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy? Fiú, lány, ciszgender, fóka, ufó?
2017. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány
2017. okt. 30. 05:16
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ébredj fel a tündérmeséből. Ha szexelni akarsz szexelj.
2017. okt. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Az se biztos életedben egyáltalán megtalálod a nagy őt, szóval szerintem ne arra várj. Normális, hogy már kívánod a szexet. Szexelj vele, megbánni nem fogod úgyse, max annyiból, hogy utána még többet akarsz. :)

N28

2017. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le baráttal! Ennyire nem lehetsz ostoba
2017. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Túl sok volt a hollywoodi filmekből és a disney-mesékből és kevés a valóságban való élésből.
2017. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézzük sorban:

Ha nem is az "igazira", de egy normális kapcsolatra megéri várni!

Nem lenne időd és energiád egy kapcsolatra 18 évesen?! Ha már most sincs mi lesz később, az egyetemen vagy ha dolgozol!?

Baráttal ne! Csak összezavar mindent! Te bele is szerethetsz a végén, és szenvedni fogsz! Tönkremegy a barátságotok! Megérné?

Bizonytalan vagy, így pláne nem lesz jó! Ha egy kapcsolatban teszed meg, ahol a párodban feltétel nélkül bízol, és aki elfogad, akkor ezerszer jobb lesz az együttlét.

Szóval összegezve én azt mondom várj! Fiatal vagy még, nem késtél le semmiről!

2017. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

És mi lesz ha a barátodnak lesz aztán barátnője?

Mit fogsz érezni akkor?

Szerintem ne csináld, inkább várj

Hidd el sokkal jobb ha egy normális kapcsolatban veszted el

2017. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!