Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiú 20 évesen is szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú 20 évesen is szűz annak ellenére, hogy jól is néz ki akkor az még "gázabb" mint egyébként?

Figyelt kérdés

Szerintem kicsit szégyen, hogy az vagyok annak ellenére, hogy sem mások sem magam szerint sem vagyok csúnya, sőt átlag feletti. Igaz az, hogy ha mégis olyan jó pasi lennék akkor lett volna már barátnőm, még ha a lány szedett volna is fel?

Próbálkozni, társaságba járni, kezdeményezni nem szoktam. Ez talán közrejátszik.



2017. nov. 13. 09:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Cseppet sem az!
2017. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
Én 43 évesen vagyok az, és elvileg jól nézek ki. 184/88 sportos, jó egzisztencia, polgári értékrendek. Képtelen vagyok összejönni egy nővel, azaz szóba sem állnak velem. Van ilyen? Van. Ja, és nem a modell külsejű nőkre hajtok... Emberekkel dolgozom, van szövegem is, nem vagyok visszahúzódó. Akiket eddig kifogtam, azok apácák vagy kétlábon járó gátlástömegek voltak. Fizetni viszont nem fogok egy nőnek.
2017. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Párom 22 volt és szűz mikor összejöttünk. Én már nem voltam az 19 évesen.

De egyáltalán nem zavart, nem éreztem gáznak. (Ő is helyes, magas srác)

Azóta is együtt vagyunk és a szex is tökéletes, immár 8 éve.

2017. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

Akkor 80 évesen is szűz maradsz utolsó.

Itt már a szagodon megérzik, hogy veled valami baj van, nem vagy oké.

Örök agglegény maradsz, ebbe jobb ha beletörődsz. Nincs meg a jogsid a nőkhöz.

Vagy fizetsz a tanfolyamon, vagy maradsz úgy ahogy vagy, nem ülhetsz volánhoz.


Arra jó példa, hogy hogy nem szabad csinálni. A hülye elvek miatt szívásnak van értelme? Legjobb éveid mentek el...

2017. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Páromat 25 éves korában ismertem meg, és totál meglepett, hogy még szűz volt. Sőt mitöbb, rendes kapcsolata se volt még előttem. Jóképű, magas és szálkás. Totál nem értettem, hogy hogyan lehetséges. Kétlekedtem is benne, főleg hogy nem is volt béna az ágyban, mikor először lefeküdtünk. Saját bevallása szerint saját értékrendje tartotta távol a nőktől akikkel előttem találkozott. És ez imponált, mert nem egy agyatlan fuckboy a millió közül.
2017. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
#4. Örülj hogy nem vagy a helyemben. Hidd el, nem az agglegénységre hajtok, de mit tegyek ha egyszerűen nem vagyok vonzó szexuálisan senkinek sem? Mondom senkinek sem. Most szerinted annyira hülye vagyok hogy magam alatt vágjam a fát? Te nem vagy komplett.
2017. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz, semmi gond, fogadja el magát! Először önmagában váljon teljessé, és akkor tudja bevonzani a másikat; legalábbis nagyobb rá az esélye.
2017. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#6-os, menj el egy lakásos lányhoz, oldódj fel... aztán regelj egy társkeresőre / Tinder pl


Nekem ez vált be. A vonzalmat fel kell építeni, ez nem megy magától. Előtte nekem sem volt. Képzeld olyan előfordult, hogy 25 éves voltam és a lány ismerősöm megérezte rajtam a szüzességet! Letagadtam de nem hitte el. Pedig rajtam nem látszik, 180/65 kg normál arc, képek alapján normális külső.


Szerintem a szüzesség átka beleég a mozdulatokba, a hangodba, a kisugárzásodba. Ha nem teszel ellene sürgősen nem fogsz megváltozni 50 évesen sem.


46 évésen meg jobb ha nem mondod el senkinek.

2017. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyébként mondom, Tinderen pl napi 10-15 csajt lepörgetsz, ennyit nem randiztál életedben fogadjunk
2017. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak mondom, már az összes lehetséges platformot kipróbáltam. 184/86 vagyok. Van lakásom, autóm, remek egzisztenciával rendelkezem. Nincs hitelem, egyetemi végzettségem van. Sportolok, adok magamra. Na, erre varrjál gombot. Simán, lazán, flörtölve felveszem a kontaktot a nőkkel, és pontosan azért nem értem én sem. ja, és csak 43 vagyok, nem 46... :)
2017. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!