Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki csinálta már hármasban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csinálta már hármasban?

Figyelt kérdés
Aki próbálta már az szerint jó ? Melyik a jobb felállás 2 pasi 1 csaj vagy 2 csaj 1 pasi ? Korral írj. 23f

2017. nov. 15. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt benne részem. 2 nő egy pasi. Nem volt nagy szám. A pasi hamar elsült, nem bírt kettőnkkel.

28/N

2017. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem bármelyik pasi hamar elsülne aki nem csinált még ilyet, mert nagyon izgató lehet.

F/28

2017. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nagyon jó volt, de tisztázni kell a kereteket.

sok csók, sok ujjazás, és sok melljáték, a két csaj egymással is foglalkozott... élveztem! :)


40/F

2017. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

mi próbáltuk a négyest és abban volt mind a kettő hármas, amíg a másik pihent.


Összhangban, teljes kielégülésben nézve, szerintem a 2 pasi 1 lány felállás a legjobb, kivéve talán, ha a csaj nagyon vonzódik a lányokhoz.

Azért jó, mert:

- a csaj simán elbír 2 farokkal, ha be van gerjedve még hárommal is

- egyik pasi elsül, nem áll le a szex

- míg egyik pihen, a másik pasi akciózik

- mindkét pasi a nőre figyel, ami a nőnek nagyon jó

- nem igazán van kizárva senki


A két nős felállásban a pasi inkább vendég, aki néha becsatlakozik, de a fő hangsúly a két lányon van. Ha ők nem tudnak egymással mit kezdeni, akkor meghal az egész.

Akkor ajánlatos, ha a két csaj teljesen csak a pasinak akar örömöt okozni, mert valljuk be, abban a szituban a két lányt kielégíteni eléggé nehéz feladat. Ha valaki Chuck Norris és órákig bírja keményen, akkor hajrá, de a lányok általában jobban bírják a strapát.

2017. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi csináltuk, mindkét felállásban, mindkét felállásban jó volt. Szerintem a két nő egy férfi felállás a könnyebb és ebből fakadóan élvezetesebb is de ez szerintem teljesen egyénfüggő, hogy kinek mi jön be jobban. Ahogy előttem írták fontos tisztázni a kereteket, a határokat, a tabukat és a vágyakat. Kapcsolaton belül magas fokú bizalom kell hozzá és annak aki egyedül van nagyobb a felelőssége, hogy a párjával éreztesse, hogy Ő van otthon, az Ő akarata a fő, de közben ne degradálja szexuális játékszerré, ne tárgyiasítsa az újonnan csatlakozót. Ez nem könnyű. Nagyon nehéz rá partnert találni, az emberek nehezen kezelik ezt a témát, valamiért mindenki fontosnak érzi, hogy ebben a kérdésben véleménye legyen és azt el is mondja mindenkinek. Az emberek könnyen mondanak ítéletet egy-egy szexuális vágy alapján és szeretik megmondani, hogy ki, kivel és hogyan szexelhet. Amit Ők elfogadnak az a normális, amit nem az nem. Ebből kifolyólag nem jó ismeretségi vagy baráti körben próbálkozni. Egészen meglepő reakciókat válthat ki emberekből, ha egy ilyen felajánlással találjátok meg Őket. Koránt sem való a többes szex mindenkinek, van akinek nem fér bele, de nem lesz ettől rossz ember az akinek meg igen.
2017. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt benne részem 2pasi egy nő

Nagy élmény volt

2017. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő más miatt jo


Ha választanom kell, akkor inkabb 2 lányt választok magam melle

2017. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én voltam már 2 férfival, isteni volt. :)

Amíg az egyiket szoptam a másik hátulról kúrt kutyában, imádtam az egészet. :)

20N

2017. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kétszer volt részem a 2N/1F felállásban, de korántsem akkora durranás, mint ahogy azt elképzeli az ember. Ha szerelemmel szeretkezel, sokkal nagyobb élvezetet jelent, mint az efféle elhajlások.
2017. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!