Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek minden esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden esetben önzőséget jelent a férfi részéről a, , viszonzatlan" orális szex?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt megtetszett egy férfi,akinek próbáltam sokáig felkelteni,az érdeklődését felém.Gondoltam arra az esetre is,ha x ideig nem kezdeményez,akkor megteszem én,de megelőzött tavaly decemberben,és az idén júliusban randevúztunk először,és azóta összejárunk.Semmi szín alatt nem akartam kihagyni a férfit az életemből.Úgy éreztem kiváltotta belőlem a vonzalmat,amit eddig nem éreztem.A kapcsolatunk nem publikus,olyan szeretői jellegű,de úgy érzem stabil,és ragaszkodik.

Jólelkűnek tartom,és segít nekem rendszeresen sokat otthon a fiús munkában.Kicsit labilis típus,és kevés szexuális tapasztalattal rendelkezik..Vannak lelki sérülései,és szeretethiányos.Szeret simogatni,és ölelkezni,ami olyan forró,hogy nem is éreztem még.

Eleinte úgy láttam ,hogy nem igazán akar nyalogatni,és meg nem akartam erőltetni,mert húzta a száját.Én viszont szeretem neki csinálni.Erre fel is voltam készülve,és megéreztem előre,hogy nem igazán akar majd nyalogatni,ha esetleg összebújunk.

Én alapjáraton elvárom a kölcsönös orális szexet,de valamiért úgy érzem valamiért találkoznom kellett ezzel a férfival,és én szeretnék többségében adni neki.Valahol így is terveztem,és élvezem.Úgy érzem valamiért most így kell lennie.Szerintetek normális amit teszek?Ez kihasználás részéről???



2017. nov. 28. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja nem akar sehogy eldurranni.
2017. nov. 28. 18:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha éppen menstruálok akkor nyílván nem az.

A többi esetben viszont annak tartom .

Mert ha nincs meg a havim akkor nem vagyok hajlandó szopni viszonzás nélkül. Ezért előbb mindig kinyalatom magam,hogy biztos megkapjam a részem és ne legyen valami hülye szöveggel vagy cselkedettel elmisválkolva a nyalás.

2017. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, normális amit érte teszel persze! Bár lehet picit túlzottan önfeláldozó vagy. Ismerös. Az meg hogy nem akarja viszinozni, eredhet abból, hogy említetted össze van törve. Vagy csak egyszerūen nem akarja. Amúgy szexuis etetek van ezekt mellett? Ahhoz van kedve? Úgysem élvez el?
2017. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 bnőm volt aki spontán szopott bárhol ha rájött , nem kért semmit de jó bukszák voltak és mindig kinyaltam őket . A popójukat is ujjaztam élvezésig cumi közben , tetszett nekik . A ti kapcsolatotok pedig hiányos .
2017. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot.
2017. nov. 28. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért kell egy ilyen hülye csődtömeg aki se nyalni se szexelni se orgazmust nem tud okozni neked de még elélvezni sem képes?
2017. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nezd, mindenki nem szerethet mindent. Eroltetve semmi nem jo, ha nem ragaszkodik annyira az oralis szexhez, akkor hagyd. Es te sem tartozol neki semmivel, azt csinald vele, amit kivansz es jol esik. Nincsenek szabalyok.
2017. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele

Az én párom sem akarta eleinte, mert azt hitte, nem akarom (az előző barátnője miatt, pedig nagyon jól nyal)

Szóval beszéld meg vele :)

2017. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!