Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy kismellű lánynál kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kismellű lánynál kevésbé kellemetlen, ha csak 14 centi vagyok odalent?

Figyelt kérdés

Mármint szoktam olvasni, h ez a lányoknak elég kényes téma, olyan mint nekünk fiúknak a méretünk És arra gondoltam, h egy kismellű lánynak önbizalom hiánya van emiatt és ezért úgymond „örül” neki, h én sem vagyok nagyon eleresztve, szóval értitek mire akarok kilyukadni. Vagy ez baromság ?

Én megmondom őszintén picit örülök neki, h kis mellei vannak, nekem tetszenek is és talán emiatt én sem leszek nagyon zavarba, a méretem miatt.


2010. jún. 3. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem minden kismellű lány önbizalomhiányos. És neked sem kénne annak lenned. :)
2010. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi bajod a 14 centivel? amúgy hány éves vagy?
2010. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Őt biztosan zavarja, mert már panaszkodott miatta, hiába mondtam, h szerintem rendben van... igaz még csak ruhába láttam :D


17 vagyok amúgy

2010. jún. 3. 22:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én is kis mellű vagyok. De nem ezért nem szeretem a nagy farkat. Egyszerűen csak tudom, hogy nem fér belém. :D Meg különben is, legalább könnyebb... ;)
2010. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
anyám:D a mellméret nem függ azzal össze, h mekkora méretre van "igénye". szerintem megfelelő méretű vagy. nekem nagy mellem van, de más nem tetszik cserébe magamon...:S és elhiheted, hogy egy jó pasit nem fogok kidobni, mert nem 20 centis a micsodája...
2010. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

14 centi?

Mázlista!

2010. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én kevésnek tartom a méretemet, azért is félek, h mit fog szólni hozzá, ha meglátja és ezért gondoltam arra, h mivel őt is feszélyezi a mellmérete, ezért talán elnézőbb lesz. De most itt nem konkrétan a mellre gondolok, hanem erre a jelenségre.
2010. jún. 3. 22:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak az agyoncicomázott műlibáknak vannak igényeik a tökéletességre. az érző életformák meg tudják, hogy ők sem tökéletesek. ha szeret, akkor akár 3 heréd is lehetne...
2010. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem mondod a csajnak, lehet fel sem tűnik neki. ;) Meg különben is, nem kevés annyi. És egy normális lánynak nem ez számít.

Egy lány

2010. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14 centi az majdnem átlagos. Ha 10 centi lenne kb., akkor megértenék egy ilyen kérdést...
2010. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!