Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem vonzódok hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzódok hozzá szexuálisan, amikor teljesen bele vagyok zúgva?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régebben csókolóztunk, de aztán ő összejött a barátnőjével (másfél éve), meg nekem is volt barátom (másfél évig), de közben végig szerettem őt, és most is gyakran gondolok arra, hogy esetleg összejöhetnénk, viszont ilyenkor soha nem tudom elképzelni azt, hogy lefeküdjünk, vagy valami. Minta túl mocskosnak érezném magamat hozzá, vagy nem is tudom. Ez miért van? Szóval nem arról van szó, hogy nem tetszik, mert nagyon helyes, és nagyon jó teste is van. Nem értem.

18/L


2010. jún. 3. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"túl mocskosnak érezném magamat hozzá"


Jól értem, hogy túl tökéletesnek érzed a srácot?

2010. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lehet, igen. de hát tényleg az. soha senkit nem bánt, kedves, aranyos, becsületes, udvarias és e mellé még jól is néz ki:)
2010. jún. 3. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
nálam dettó ugyanez(én is 18 vagyok). szeretem a srácot, egy éve várok rá, és most lehet, hogy összejövünk. csók is volt már(különösebben akkor nem izgatott fel, csak érzelmileg, testileg nem), de nem bírom elképzelni, hogy lefeküdjünk. mintha a testvéremmel akarnám elképzelni magam...
2010. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért amikor 2 éve volt csók, akkor engem felizgatott rendesen:) de te sem tudod, hogy mitől lehet?
2010. jún. 3. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már nem is vagy szerelmes, csak a birtoklási vágy működik benned.
2010. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát... lehet túlságosan idealizáljuk őket fejben:) vagy lehet az az oka, hogy mindketten túl sok ideje várunk. nem tudom. amúgy van olyan barátnőm, aki elkezdett járni egy nagyon helyes sráccal, mély érzelmek voltak köztük, sok mindenen átmentek együtt, és egyszercsak(bár az érzelmi kötelék erős volt), testileg nem bírtak már egymáshoz érni. persze szakítás lett belőle. szóval fogalmam sincs, mi az oka:S
2010. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj:D bármi is az oka, ha közelebb kerültök minden menni fog. csak ne dimenzionáld túl az érzelmeid. néha az ember hajlamos rá, hogy valami furcsa érzésnek túl nagy jelentőséget tulajdonítson.
2010. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező 22:11:

Értem. :) Próbáld meg elképzelni, hogy egy kádban ültök. Ő elkezd simogatni és csókolgatni a hátad/vállad/nyakad...


Semmi? :D Fontos volna letudnod (vagy inkább többesszám, ha már többen küzdötök ezzel a problémával :D) magadban, hogy neki is megvannak a természetes szexuális ösztönei, akármennyire is túlidealizáljátok.


Én is voltam ilyen helyzetben, csak lánnyal. :)


20F

2010. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
így azért már elég elgondolkodtató, ahogy leírtad:) de még mindig valahogy féltem magamtól...
2010. jún. 3. 23:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor gondold kicsit tovább, amit írtam. Hidd el, hogy ennyinél a legtöbb srác nem áll meg. ;)
2010. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!