Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba élő lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatba élő lányok! Szoktatok maszturbálni? Pasitok tudja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam föleg ha nincsen ideje hogy együtt legyünk!!! De ezt nbem osztom meg vele... L/17
2010. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szoktam, a férjem nem tudja

nem függ össze azzal, hogy vele milyen gyakran vagyunk együtt és jó-e (mert nagyon jó vele), ez szimplán valahogy más érzés :P

28/L

2010. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thurston ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktam. Teljesen más jellegű dolog, mint a szex a barátommal. És természetesen ő is tud róla. Nem értem ezt a kérdést.
2010. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de amióta szexelünk, azóta jóval ritkábban, mint amikor egyedül voltam. Tudja a barátom, nem zavarja, ő is kicsapja néha. Sajnos csak hétvégén találkozhatunk, ha minden nap szexelnénk, ez nem így lenne valszeg...
2010. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szoktam, és tud róla. néha egyszerre masztizunk, mert az is izgalmas. semmi köze ahhoz, hogy milyen vele a szex, ez csak kiegészítés. persze ha kevesebbet vagyunk együtt többet nyúlok magamhoz, evidens:P
2010. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Huhh..kivétel vagyok.

Nem szoktam! És tudja a barátom is. :D

Szint 3 naponta van szex, az elég. Közte nem telik el olyan sok nap,hogy nagyon úgy érezném hogy kellene...meg kell az a 2 nap esti nyugalom.

Persze fordult már elő, de nem ennél a barátomnál..és akkor se volt rendszeres.

2010. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Naná, hogy szoktam. Sőt! Van, hogy egymás előtt csináljuk a férjemmel. Ez totál felpörgeti!
2010. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
detto...van hogy beközlöm neki hogy na most épp müködök magamon egy picit...sőt nem egyszer masztiztunk mi is egymás előtt...:)
2010. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, ez ugyanolyan része a szexnek, mint a tényleges aktus. Egymás előtt is szoktuk, totál beindít mindkettőnket. Sőt, videóra is vesszük néha.
2010. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!