Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ettől tényleg lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől tényleg lehetek terhes? (lent. )

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Ő 18 én pedig 16 éves vagyok és mindketten szüzek. Az elmúlt 2 hónapban minden hétvégén volt petting. Körülbelül olyan 3 hete került az ujjára egy kis előváladék és úgy nyúlt fel nekem. Azóta már rég megkellet volna jönni a mensimnek, de még mindig semmi. Mitől késik? Tényleg lehetek így terhes vagy a sok petting is befolyásolhatja? Nagyon félek:/ (csak értelmes válaszokat várok)
2010. jún. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

terhességi teszt mindenre fényt derít. de szerintem van rá esély, de elenyésző.

szóval ne aggódj. nekem nemrég 2 hetet késett. pedig még én is szűz vagyok. szerintem csak izgulsz és folyton ezen kattog az agyad.

vegyél egy tesztet, ha megnyugtat és nyugi :D

minden rendben lesz :D

L/18

2010. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te ezt honnan állapítottad meg, hogy került az ujjára egy kis előváladék? Én fiú vagyok, de még nem sűrűn találkoztam az előváladékommal. Egyébként nagyon szerencsétlennek kell lenned, hogy így teherbe ess.
2010. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó, nem szerencsétlenség, hanem felelősség kérdése. ha előváladékos kézzel nyult be neki, akkor lehet terhes. de kérdező, inkabb itt kérdezd meg. www. orvostudakozo. hu
2010. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Namármost...


1.)Ha láttad, hogy került az ujjára előváladék, miért nem szóltál neki, hogy ne nyúlkáljon??? Ennyire agyatlan vagy?


2.)Ugyan honnan a fenéből vetted észre hogy van rajta? Utólag megvilágosodtál vagy mi???


Amúgy ja, lehetsz terhes, de nagyon kicsi az esélye, de ha aggaszt a dolog, vegyél tesztet.

2010. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj, ne görcsölj rá arra h mikor jön már meg. legközelebb jobban figyelj oda. mondjuk arra én is kíváncsi lennék h honnan láttad az előváladékot. már írta előttem egy srác h ő még nem találkozott vele... nos én is csak akkor veszem észre ha szájjal kényeztetem a párom. nem valószínű a terhesség.
2010. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha levegöt ért akkor már nem lehetsz terhes!!!!!!
2010. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!