Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első alkalommal kell?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal kell?

Figyelt kérdés
Ha sexelek első alkalommal a csajommal ő leszop meg dugunk minden nyaljam ki neki?....nem tudom nem tartom valami jónak h első alkalommal én csináljam....de nah...h ő szop lehet h elvárná...ti mit csinálnátok?
2010. jún. 3. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne csinálnád neki? Attól csak még jobban felizgul és nem fog neki annyira fájni (ha esetleg még szűz). Ha ő csinálja neked, igenis viszonozd neki.


Holdtündér

2010. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Kevesebb görccsel kell...

Lefürödtök, aztán szerintem onnantól nem lehet nagy baj. :)

2010. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja és mielőtt, jönne a terves-e a csajom kérdés. Vegyetek gumit. :D
2010. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
bocsi, *terhes :D
2010. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Lányok első alkalommal nem szeretik, ha nyalják őket. Inkább vegyél 10 centi átmérőjű anál vibrátort, és told be neki hátulról. Az jobban be szokott nekik jönni, pláne a szüzeknek

23F

2010. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lassan nyugisan az egészet. nehogymár ez kérdés legyen. ahogy jön. lehet, hogy jobb lenne előbb bemelegíteni, a szexet pedig akkorra hagyni, amikor már természetesek vagytok.

én pl nem szeretem ha nyalnak, úh ezt ki tudja. de azt mindenki szereti, ha figyelnek rá, tehát ha megpróbálod, annak tuti örül:)

2010. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyalni a legjobb!!! Nehogy kihagyd!
2010. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 nielindi ***** válasza:
100%
nyald ki, mint a lecsós lábost. foglalkozz vele sokat, ha szüz, minél jobban felizgatod, annál kevésbé lesz kellemetlen az elsö. hajrááá!
2010. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira undorodsz attól, hogy kinyald őt, akkor a farkadat se tedd belé. Semmi sem kötelező, szóval attól, hogy ő orálisan kielégít v. csak izgat téged, neked nem kell kinyalni őt. Csak szerintem jogos elvárás lenne részéről.


23/N

2010. jún. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért tartod jó ötletnek, hogy ő leszopjon, de azt hogy Te nyald azt nem? Kéész
2010. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!