Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan aki rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki rendszeresen csinálta gumi nélkül? Lett belőle probléma?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy van amikor elfogy a gumi és barátnőm szabály szerint megerőszakol.. Van aki védekezés nélkül csinálta többször is? és lett belőle baj? Persze előtte kivettem de lehet hogy előváladék volt:S
2010. jún. 3. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne játszatok a tűzzel. Nagyon nehéz időben kivenni, sőt fiatal párok 99%-a nem képes rá, talán észre sem veszed, de már "egy kicsi mégis bement" ahogyan szoktak fogalmazni. Maga az előváladék közel sem annyira veszélyes, mint a spermium, mert tényleg alig van benne spermium, ha van egyáltalán, de mondom ezzel ne szórakozzatok, mert sajnos előfordulhat nem kívánt terhesség.
2010. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mármint maga az ejakulátum nah :D
2010. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sztem nem játék. Védekezni kő!:D
2010. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Nah igen. En is sokat jatszottam a tuzzel, ugyhogy nem is tudom hany utodot sikerult osszehoznom ennek-annak :S


En mondjuk a mai napig nem vagyk hajlando gumit huzni, de rendszeres balesetek es rengeteg tanulas utan nagyjabol 23 evesen jutottam el oda, hogy mar nincs baleset.

Maradj a guminal, ES a fogamzasgatlonal. De azert nem biztos h ki kell hagyni egy jo szexet mert elfogyott... csak tabletta, esz es tapasztalat kell. Meg hogy a lany szeressen terden... amig kezdo vagy eteren :)

2010. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor úgy vagyok vele hogy többet nem, de amikor benne vagyok akkor kikapcsol az agyam, elkap a vágy és engedek neki!
2010. jún. 3. 23:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, mert a szex butít :) Megoldás? Mindig legyen egy csomag óvszer a farzsebedben :) Vagy legalább valami spermicid krém :)
2010. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen ezt monta barátnőm is hogy legyen nálam mindig! de mindig akkor jön rá a baszhatnék amikor nemis számítok rá, pl ha csak épp lemegyek fél órára mert tanulnia kell és csak látni akarom....... és letámad!
2010. jún. 3. 23:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Pont ezért legyen mindig a farzsebedben! És ez rá is vonatkozik, nem csak a te felelősséged a védekezés, nem csak nálad kell lennie óvszernek, hanem nála is. Lehet kapni olcsóbb nagy kiszereléses óvszereket, ezek megoldják viszonylag az ilyen jellegű problémákat. Majdnem minden szexshopban lehet ilyet kapni, ha elmúltatok 18 évesek, akkor beengednek a szexshopba.
2010. jún. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8 hónapon keresztül minden védekezés nélkül,nem lett belőle semmi!Szerencsénk volt.:) De ne kísérletezz ilyennel,kitudja mikor csusszanik be egy új családtag.:D

18F

2010. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bnőmnek csak abortuszra kellett mennie... nyugodtan erőszakoljon a kis bnőd aztán majd sír a szája ha az orvoshoz kell menni mert gond van... :/
2010. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!