Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkeztem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztem a barátommal és az apukája benyitott ránk, de nem vettük észre csak később, az meg ott lesett, szerintetek miért nem ment el egyből? :O

Figyelt kérdés

Borzasztóan érzem magam, szeretnék elsüllyedni...

Szeretkeztünk, ő volt alul, én felül, és az ajtónak háttal voltunk, nem is hallottunk semmit, nagyban "lovagolok" a barátomon, meg "nyögünk" és az apukája egyszer csak sziszegett egyett. Úgy megijedtem, hogy majdnem megállt a szivem nekem is, meg a barátomnak is. Ott állt, és mikor meglátta az apukája, hogy észrevettük, nem az, hogy elmenjen, ott áll, és bámul minket. Komolyan mondom, úgy lesett, hogy nem hittem a szememnek..., mint aki szeretne beszállni, meg aki nézné tovább. :O :( :D

Nem ilyen az apukája, vagyis eddig azt hittem. Jól megvagyok a családdal, de e történtek után nem hiszem, hogy megyek mostanság...

Nagyon gáz? :( Miért csinálta ezt az apja? A barátom sem érti...


2010. jún. 4. 01:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Zárjátok be az ajtót kulcsra, és kész.
2010. jún. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sokk érte s nem tudtam mit csináljon, mondott utána valamit?végül kiment?

énis jártam így, mondjuk nem állt ott egyből kiment de úgyis annyira rosszul éreztem magam, de kis idő s mindenki elfelejti

2010. jún. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
tudta*
2010. jún. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Ez elég fura :/ Esetleg a barátod megpróbálhatna beszélni vele. Mennyi idősek vagytok? Ha nem túl fiatalok (szóval 18 felett) akkor nincs is joga beleszólni, leskelődni meg főleg nem... :/ Valami nem stimmel a srác apjával... Egyszer nálunk is bejött a húgom a szobánkba (közös szobánk van), de mi takaró alatt voltunk, és bár én voltam felül, én a barátomhoz simultam, és így csak úgy tettünk, mintha egymáson feküdve beszégetnénk, mert amúgy olyat szoktunk a jelenlétében is, és Ő egyből ki is ment és később sem kérdezett semmit és főleg nem leskelődött utána...
2010. jún. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nincs kulcsa a zárnak. :D Elkallódott...

Sziszegett, megláttuk, nézett még egy ideig, én közben elbújtam teljesen a takaró alá, és mosolygott egyett, aztán csukta ránk az ajtót. Amikor mentem haza tévézett a feleségével (barátom anyukájával), én gyorsan köszöntem, és el is jöttem...

Nagyon gáz...

2010. jún. 4. 01:59
 6/20 A kérdező kommentje:

egyet*



Megkérdezi a barátom tőle, hogy miért nem ment ki egyből, miért kellett bámulnia, és mi volt a végén az a mosoly... Ő egyáltalán nem volt megilletődve, tudok arcról olvasni, és azt vettem ki belőle, hogy tetszik neki ez, és nézne tovább. :S

Régebben állítólag nagy nőcsábász volt az apja, de mára már megjavult (remélhetőleg)...

2010. jún. 4. 02:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Be akart szallni az oreg. Legkozelebb negyesben csinalhatjatok a baratod szuleivel. Az majd feloldja a feszultseget.
2010. jún. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, a barátom pedig 21.
2010. jún. 4. 02:02
 9/20 A kérdező kommentje:
:D Ha-ha-ha! Nem jön be az apja, és amúgy sem szeretem a tömegszex-et, maradok a hagyományosnál, engem ez hoz lázba. Kizárólag a barátommal.^^ :)
2010. jún. 4. 02:04
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Alapvető szabály,hogyha benyit valakihasonló dolgokközben, akkor mesztelenül felpattantok, átölelitek és azt mondjátok:

-Apa kopogás nélkü ne gyere be.

Végül adtokneki egy egy puszit.

Hidjétek el meglesz az eredménye.

2010. jún. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!