Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatok össze egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatok össze egy édes hármast, négyest?

Figyelt kérdés

Jó ideje élek jó kis kapcsolatban, amit a világért se dobék el, de szívesen bevennék mást is egyszer majd. Tippeket, sztorikat várok, akiknek összejött, vagy van ötlete.

21f


2010. jún. 4. 02:10
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

másik csaj/pasi?

amúgy ha nem akarod eldobni, vagyis inkább elrontani a jó kis kapcsolatodat, akkor sehogy ne hozd össze. a szeretkezés 2 ember intim testi lelki együttléte. nincs elég izgalom a szexben? vagy perverzió kéne vagy mi?? meg lehet azt oldani millió más módon is ketten, nem kell hozzá harmadik negyedik ember. inkább szexeljetek a Szent István Bazilikában az oltáron vagy a metrón 2 megálló között, vagy kötözzétek ki egymást, bármi. ez még mind jobb mint az hogy bevegyetek plusz embert.

20L

2010. jún. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Alkohollal és szimpatikus emberekkel akikről tudod hogy bevállalósak,egyszerű.Amúgy nem tudom miért ekkora vágya ez mindenkinek,nekem megvolt és nem akarom újra.
2010. jún. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
swinger party
2010. jún. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3x volt ilyen kapcsolatom,hogy egyszerre két nővel.Egyik sem volt a barátnőm,de még így is veszekedés féltékenység lett belőle.Egy két hónapig működik,utána a lányok összevesznek.Az egyik nő úgyis mindíg jobban tetszik és a mellőzöttebb bekevar.

Ahhoz meg,hogy a kapcsolatomba bevegyek még egy nőt 3.nak,nagyon ki kell égni szerintem,de ez életkorfüggő is,21 évesen nem gáz.

Ötletnek.Itt leírtam egy esetet.19.57es

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__81..

Olyan nőt nézz ki,aki sok barátnővel rendelkezik,nagy lánytársaságot.Ha rendesen elintézed a kiszemeltet mindegyik szépen mosolyog majd rád.:)

2010. jún. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint,ha találkozol a barátnőivel.ucso vok
2010. jún. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést... Ha a barátnőd is benne van, akkor csak keresni kell egy harmadikat. Ebben gondolom nem vársz tanácsot, hiszen nem ismerjük az ismerőseidet, neked kell tudni ki az, aki valószínűleg benne lenne és meg kell kérdezni. Ha nincs benne a barátnőd és nem akarod eldobni emiatt, akkor meg amúgy is tárgytalan a kérdés.

Szóval akkor mi a kérdés?

2010. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából egyfajta rejtett vágy ez az egész nálam, nem tom. Swingertől se zárkózom el, de ahoz szerintem igy túl fiatalok, éretlenek vagyunk. Attól sem határolódom el, hogy a párom mással küldje, ha neki jó, mert ha neki jó nekem is, persze inkább azárt lányokat akarnék. Viccelődve célozgattam már rá neki is, egyenlőre nem hiszi, hogy csinálna ilyet. Persze, mikor mélypontján volt a kapcsolatunk, ő is azon morfondírozott, hogy sose fogja megtudni már, más kapcsolatban mi hogy működne nála. Persze ez más téma már, ez már erősen a szakítás vagy a nyitott kapcsolat témája, ami köztudottan nem működik. Igazándiból megtörtént sztorikra vagyok most leginkább kíváncsi, érdekel ennek a mechanikája...
2010. jún. 4. 20:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!