Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől fájhat? A szex és az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől fájhat? A szex és az ujjazás is fáj, de nem tudom mitől.

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 08:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Írj kicsit többet, hogy szűz vagy-e még (vagyis voltál mielőtt próbálkoztatok) , ha nem, akkor mióta érzel fájdalmat , van-e vérzés-folyás... esetleg fájdalom folyamatosan....
2010. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mikor még szűz voltam, és a pasim próbált ujjazni nagyon fájt. Épp azért, mert féltem a dologtól és gondolom összeszorult a hüvelybejárat. Próbálj ellazulni. Én úgy csináltam, hogy otthon megpróbáltam betenni az ujjam és másnap a barátommal próbáltam ki. Mondanom sem kell, hogy melyik volt jobb:D
2010. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vele vesztettem el a szüzességem (azt csak én hittem hogy szerelem volt és csak egy alkalom volt) utána több hónap szünet és akkor ismertem meg a mostani barátom, lassan egy éve vagyunk együtt. Szinte minden alkalommal fáj, vérezni nagyon ritkán szoktam egy kicsit. Használunk sikosítót és ő nagyon gyengéd, figyelmes és a farka sem extra méretű (nagy,de normál méret) Nagyon szeretjük egymást, házasságot tervezünk, szóval az nem lehet az oka, hogy nem bízom benne vagy nem szeretném.
2010. jún. 4. 09:05
 4/18 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, ha ez számít valamit.
2010. jún. 4. 09:05
 5/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok - így már kizárható a bizalomhiány - első szexuális élmények okozta probléma... A helyedbn én elmennék nőgyógyászhoz, esetleg valami hüvelyi rendellenesség ( túl szűk, az izmok összerándúlnak...) állhat fenn.
2010. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Voltam, de nincs semmi gond. Nehezen vizsgált meg, mert nagyon szűk vagyok, de mindent rendben talált.
2010. jún. 4. 09:31
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha jól érzelmezem a mostani barátod előtt egyszer voltál fiúval amikor elveszítetted a szüzességedet azt is 23-24 éves korod körül.

Ért esetleg korábban valami trauma ami miatt nem próbálkoztál a szexualitással ?


Vaginizmusnak hívjáka problémádat.

Javaslom az orális szexet, oda vissza.

Aztán síkosított ujjal kezdjen szép lassan próbálkozni, menni fog az.

2010. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Vaginizmus kilőve, a dokit megkérdeztem erről, szerinte nem az és ebben neki hiszek inkább.

Igen, nagyon egyszerű oka volt, nem volt olyan komoly kapcsolatom, ahol szívesen lefeküdtem volna a barátommal. Csak úgy túlesni nem akartam rajta, nem éreztem hogy bármivel is elkésnék. Aztán a sors iróniája, hogy egy olyan kapcsolatban adtam oda magam, ahol nem kellett volna, de ez csak utólag derült ki. Szóval nem volt semmi oka és nem zavart hogy szűz vagyok.


Köszönöm az eddigi tanácsokat, jöhet még, hátha megtalálom a megoldást:)

2010. jún. 4. 10:26
 9/18 anonim ***** válasza:

Volt már orgazmusod? Úgyérem hüvelyi?


Mert szerintem ha egy lánynak szük akkor az egy jó adottság mert akkor nagyon élvezi a sexet. De ha fáj akkor nem csak azzal van gond hogy szűk vagy.


Átgondoltam hogy mi lehet még de csak egy valami jut eszembe: Nem helyes a testtartás. Változtassatok próbálgassátok. A misszionáriusban is lehet többféleképpen. Szerintem mind2őtök testhelyzetével baj van. Gondold át hátha ez a baj


remélem tudtam segíteni


19/F

2010. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én 19éves lány vagyok,és a mostani barátom a 2. akivel lefeküdtem,1évig senkivel nem volt semmi...és nekem is fájt,még 3.alkalommal is,de ez sztem nem gond,majd elmúlik:)
2010. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!