Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is orgazmus volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is orgazmus volt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tizenéves, és szűz sem, de ennek ellenére, még sosem volt orgazmusom, sem pasival, sem anélkül, de most úgy érzem, hogy végre megtörtént.

Arra emlékszem, hogy szexuális álmom volt és egyszer csak valamennyire felébredtem és egy nagyon furcsa "érzés" áramlott végig a testemen, 1-2 mp-ig tartott csak, de eddig még ilyet sosem éreztem, majd ezután elkezdett lüktetni a puncim, de elég erőteljesen, kb. fél percig, egyből arra gondoltam, hogy ez orgazmus volt, csakhogy, meg sem mozdultam közbe, semmilyen hangot nem adtak ki, és ez nagyon furcsa volt, azt hittem, majd ha egyszer végre összejön akkor minimum sikítani fogok, de mint mondtam semmilyen hangot nem adtam ki, és a testem se mozdult meg, kezdek inkább egyre elbizonytalanodni.

Kérlek segítsetek, az idióta, bunkó, és viccesnek tűnő válaszokat mellőzétek, ha röhögni akarok felmegyek egy vicclapra...


2010. jún. 4. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy szexuális álomtól lehet orgazmusod, nem kell, hogy sikolts. Lehet ez egy kicsivel gyengébb orgazmus volt, meg kontroll alatt tudod tartani.
2010. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem sem volt orgazmusom 10 éves koromig. ne csüggedj! 26/F
2010. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetett az is szerintem. Sőt, biztos, hogy az volt, mi más lehetett volna. Lehet, hogy nem egy nagy orgazmus volt, de az volt.
2010. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szyszkó ***** válasza:
lehetet orgazmusod de biztosh nem az a falkaparó élmény! de biztosra akkor tod majd ha ténleg együtlétkor átéled azt h mien az igazi orgazmus!
2010. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

FELKAPARÓ :D


Amúgy szerintem orgazmusod volt! De egyébként pasival én se mentem még el, pedig volt már 3 komoly kapcsolatom, csak úgy, ha magamnak csinálom! Próbálkozz te is kitartóan, izgasd a csiklódat és előbb-utóbb összejön! :)

Amúgy nem feltétlenül kell sikoltozni, én se szoktam sosem közben! :)

21/L

2010. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!