Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ez a reakció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a reakció?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ide írom, nem tudom melyik kategória lenne jobb. 12 évs lányomnak most jött meg és sírdogál, hogy "Nem akarok nagylány lenni!" "Megőrülök, tök idegesítő."

Élte meg valaki így az elsőt? Pedig beszéltünk róla már jó ideje, tud mindent. Elmondtam, hogy miért van ez és, hogy ez normális dolog, mert jól működik a szervezete. Mégis ilyen letargiás lett.


35/N


2010. jún. 4. 09:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. Te is menstruálsz? Akkor most szólok, nehogy meglepődj: te hermafrodita vagy.
2010. jún. 4. 09:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, h ettől még nem igazán lesz nagylány! :)
2010. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De aranyos.

Én 19 vagyok.13 éves voltam amikor megjött, éppen a 8.-os farsangon voltam műsort adtunk elő.

1 utcában voltam a sulival úgyhogy gyorsan hazaszaladtam megkerestem anya egyik betétét és rohantam vissza a suliba táncikálni :D

Utána 2 napig feküdtem pátyolgattak.Jó volt.

Pátyolgasd te is :)

2010. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, pátyolgatni fogom. :) De most éppen egy két napos kiránduláson van és este jön haza. Pont jól időzítette magát a dolog. De hát ez ki tudja előre?

Köszi a kedves válaszokat!

2010. jún. 4. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ünnepeljétek meg, mert ez nagy dolog, hogy egy kislányból nagy lány lesz. Ez éppen olyan változás, mint, amikor óvodából iskolába ment! Ez az élet természetes része. Azt jelenti, hogy egészségesen működik a szervezete.
2010. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár én férfi vagyok és nem értek hozzá, de nem csodálom, hogy megrémült, szegény mit tud ott csinálni egyedül, pláne ha nem tudja mit tegyen vagy nincs nála betét ... nagyon kellemetlen lehet most neki, és nem csodálom, hogy zavarja. Kezdődhetett volna ez az "élmény" másképp, máskor, máshol, így persze, hogy utál majd nőnek lenni úgymond.

Segítsd ahogy tudod és kész, mást most már nem tehetsz, idővel kinövi illetve elfelejti a rossz élményt a rossz kezdetet.

Üdv. 25/f

2010. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kirandulason jott meg neki?leegett masok elott.vigasztald meg,h o mar nagylany e s a tobbiek nem es irigyelhetnek ot,stb stb.

anno nekem mikor megjott eloszor 13 evesen,3 fiu baratommal jatszottunk(az en idomben meg nem a szex volt akkor a divat hanem az igazi jatek)es berohantam,elokaptam anyu betetjet,elrendeztem es visszamentem jatszani.a masik honapban nekem is pont az 1 hetes taborkor jott meg ott en is kiakadtam,h utalaom es kijelentettem h kesz en tobbet nem leszek "beteg",nekem tobbe nem kell.anya jot mosolygott rajtam es megvigasztalt.

a lenyeg h megnyugtasd h o ettol nem vett mas,sot buszke lehet h o mar ilyen nagy es erett.

26N

2010. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!