Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet találni neten a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni neten a hármas szexhez egy harmadik személyt?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam, hogy a harmadik személyt(férfit) neten kerestek fel a párok, és mi is a párommal keresünk, de milyen oldalon vagy hogyan kezdjük el? Ez most nem állás hirdetés, szoval nem kell jelentkezni, simán csak válaszolni.

27/L



2018. jan. 19. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez ideális oldal rá..Én szivesen benne lennék,van is tapasztalatom,ha érdekel a lehetőség,írj privit:)
2018. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi lennek baaar nalunk a +1 lany jott fel paromfelol :)
2018. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első. Bocsi de mondtam hogy ez nem állás hirdetés, nem kell jelentkezni. Egy tényleg erre szolgáló oldalt keresünk
2018. jan. 19. 18:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Második. Nálunk mindkettő. De ugy döntöttünk, hogy ez lesz előbb, mert egyszerűbb összehozni.
2018. jan. 19. 18:50
 5/11 anonim ***** válasza:
És miért jobb, egy erre szolgáló oldal, mint ez? Én például fent vagyok ey erre szolgáló oldalon, me itt is, de ha ott jelentkeznék az jobb lenne? :D
2018. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Harmadik. Van kép, van értékelés talán, lehet egy első benyomás. Könnyebb kiszurni ki az aki hazudik. Es biztosabb hogy tényleg azért van ott és nem csak azért mert beteg perverz.
2018. jan. 19. 19:06
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Goldengate.hu


Itt nem csak sima leírás van, tehát hirdetés, hanem vissza tudjátok keresni a személy hozzászólásait is.

Az mindent elmond róla.

Itt mindenki nyomja, hogy ő tuti benne van, aztán majd képcsere után eltűnik.

Az első hozzászóló tipikusan ilyen lúzer :)

Ne küldjetek itt senkinek semmit.

Sok sikert!

2018. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mindkét irányba gondolkoztok akkor már miért nem párt kerestek?
2018. jan. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már nálunk is felhozódott,igaz mi is lányt,nőt keresünk igaz már ff volt,ezért is szeretnénk nővel is tapasztalni.36N
2018. jan. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az erre szolgáló oldalak nekünk nem működtek, tele voltak hazudozókkal, képgyűjtögetőkkel. Nekünk a Tinder vált be.
2018. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!