Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha olyan lánnyal szeretkeznél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan lánnyal szeretkeznél, aki szereti, ha a popsiját ujjaznák, megtennéd? Nem zavarna a székletes ujjad látványa, a szagok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Az olyan lány, aki szereti, az tisztában tartja a segglyukát, hisz szereti, ha ujjazzák :)
2018. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam is. Szóval simán :).
2018. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nem zavar a kakis foltok?
2018. febr. 8. 17:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kakis foltok most ne keverd a Julcsával, akit megujjaztál , mert kinn fetrengett a kannás bortól a téren. Tudom negatív ez neked, de azért nem minden nő ilyen ám, majd elfelejted az élményed :)
2018. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem komoly, csak urológusnak kèszül a gyerek.
2018. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szokta a parom ujjazni a fenekem, egyszer se lett olyan ..
2018. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem volt semmim "piszkos", bármimet is dugtam bele a lány popsijába.
2018. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem,hogy sokan el vannak tévedve egy lány fenekével kapcsolatos dolgokkal kapcsolatban. Nem egyszer ujjaztam már lány fenekét és érdekes módon se sz.ros nem volt az ujjam,sé bűzáradat nem fogadott. Lehet,bennem van a hiba...
2018. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem zavart, mert csak igényes nőkkel bújok ágyba szal nem volt erre példa meg épp ezért nem is lesz.

Pedig nem egy nővel voltam már.

2018. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Az igényességtöl függ, hogy a végbélben van e kaki???vagy már a beöntés az igényességhez tartozik?

Alapesetben egy nő nem mossa ki magát hacsak nem tudatosan készül az análra.

2018. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!