Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért fáj a hasam az orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovaltlany555555 kérdése:

Mért fáj a hasam az orgazmus után?

Figyelt kérdés

Sokat maszturbálok, mindig jó érzés volt az orgazmus... Három napja voltam az új párommal (nem szexeltünk, csupán kézzel juttatott el a csúcsra.) Az orgazmus szintén nagyon jó érzés volt.

Rá pár órára maszturbáltam és az orgazmus teljesen megváltozott... Mikor elmegyek, fáj a hüvelyem, a csiklóm és nagyon furcsa fájó görcsöt érzek a hasamban, és az egész testemen átmegy ez a nagyon rossz és fájdalmas érzés... Ez azóta is így van... Nem értem miért... Aggódóm...



2018. febr. 9. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon rossz tud lenni. Nekem sajnos minden egyes orgazmus után (csikló) nagyon durván erős alhasi görcsöm volt jó darabig. Jó sok idő és vizsgálat után kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok, azóta nincs ilyen problémám. Ha továbbra is fennáll a helyzet, fordulj orvoshoz.
2018. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Meglepő mert nekem tényleg egyik naporól a másikra.

És most már érzem, hogy orgazmus nélkül is "faj"... Mármint kellemetlen es vegig fut néha egy görcs a hasamból a csiklómba (mondjuk ilyen régebben is volt csak úgy random)... De most fajdogal folyamatosan tompán és szúrkál...

2018. febr. 9. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző jól írja. A belek fájnak, nekem is ugyanígy volt. Szex után már olyan hangos bélgörcseim voltak hogy szégyeltem a barátom előtt is.
2018. febr. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!