Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Maszturbálás miatt szaktanári?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás miatt szaktanári?

Figyelt kérdés
Az iskolában van pár jó csajszi, tesi órán szépen látszik a formás seggük. Na most elöző tesi órán rendesen be vadultam, és gyors igyekeztem recsizni a mosdóba. Naja, de a férfi tornatanárnak is pont akkor kellett amikor már majdnem elmentem, és hát meglátott, nem mondtam semmit, erre ő elkezdi úristen stb stb szaktanári, ez csak szerintem nem jogos? kp

2018. febr. 12. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hogy tud rajtakapni, ha bezarkozol a wc-be? Nem ertem
2018. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez a tanár személyiségétől függ, szerintem egy normálisabb tanár csak elbeszélget veled , hogy ezt nem itt kéne.
2018. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
😎
2018. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Már bocsi de ez nagyon gáz :D
2018. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A mosdóban nem tilos, de azért úgy, hogy ne lásson meg más.


Mi van a csajokon, h olyan jól látszik a seggük?

2018. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Visítottam a röhögéstől... csak gratulálni tudok xD
2018. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy szaktanárival megúsztad. Képzeld el, ha a tesitanárod olyan meleg lenne, hogy a kezével vasal. Na, akkor a recskázáson kapás után fájó seggel álmododozhatnál tovább a jóseggű osztálytárs csajokról!
2018. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem jogos. Illetve na jó, ha ezért engedély nélkül elhagytad az óráját, akkor viszont igen. De mondjuk pl rosszul is lehettél volna, és azért is mehetett, hogy megnézze , mi van veled, amiért olyan gyorsan okvetlenül ki kellett szaladni a tanteremből. Mert ha órán történik valami, az még az ő felelőssége, őneki kell felügyelni rád. No de vazzeg. 1, óráról nem lógunk ki recsizni 2. meg nemtom, volt-e ott az ajtón kulcs, valami eldugott hely jobb lett volna, számíthattál volna rá, hogy valaki esetleg kimegy utánad simán. Szóval órán ha nem a feladattal törődsz, akkor adhat órai munka egyest; ha meg ez szünetben történt , akkor szerintme nem adhat semmit. De valszeg órán történt; és el is vontad a figyelmét a társaidról, meg kellett osztania a figyelmét, és közben ha a többi társaid együtt mind csinálnak valami baromságot a tornateremben ne adj Isten baj történik, akkor megintcsak őt veszik elő, ő lesz érte a felelős, a hibás; és hogy miért kint volt veled, amikor neki órát feladatokkal kellett volna tartani, és hogy engedhette meg, hogy kilógtál, meg ilyesmik. Mármint ,úgyértem, hogy megengedte neked, hogy te ne a helyeden legyél, és még ő is asszisztált hozzá; miközben bármi tényleges baj történhetett volna, és megakadályoztad, megszakítottad az óráját.
2018. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudta végezni miattad a dolgát, lehet, azt hitte, baj van, lehet a frászt hoztad rá, hogy hova lettél, erre pedig csak kimentél egyet recsizni.
2018. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem zárkóztam be. Egyébként cica naci meg ilyesmi :D
2018. febr. 12. 21:45
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!