Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell spriccelve elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell spriccelve elélvezni?

Figyelt kérdés
LÁNYOKRÓL VAN SZÓ, nem fiúkróln( Ez lehet hogy hülye kérdés, de tapasztalatlan vagyok, nézzétek el.)

2018. febr. 14. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

A g-pontot izgatva, ha jól csinálja az ember..;)

A szexpartneremnek töbször is tudok spriccelős orgazmust elérni, egymás után is.

2018. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnéd én megtanítjatlak csak írj!
2018. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Rá kell érezni. Magadnak nem tudod összehozni, főleg nem szüzen
2018. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
O, egyszerü a dolg. Pisilni tudsz?
2018. febr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állva a legkönnyebb. Megtámaszkodsz egy bútorba, falba, a párod hátulról csinálja, lassan mozogva, jó mélyen, átnyúl előre az egyik kezével és a csikló legérzékenyebb pontját simogatja.Fokozatosan gyorsít és egyre erősebben csinálja. Nagy szerszámmal könnyebb, de kicsivel is össze lehet hozni. Tapétára vigyázni, mi már nem győzzük a díszekkel eltakarni nyomokat😉
2018. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!