Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Női orgazmus. Mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női orgazmus. Mennyi idő alatt tudtok eljutni a csúcsra? Maszturbálással, illetve partnerrel?

Figyelt kérdés

Maszturbálással én akár 3 perc alatt is elintézem magam. Ha a párommal vagyok, néha vissza kell fognom magam és másra gondolni hogy ne az első 5 percben menjek el. Jó, tudom hogy nekünk ‘többször is lehet’, csak néha kínosan gyorsnak érzem, ami persze nem feltétlen baj, csak.. Ez így normális? Vagytok ilyen női ‘gyorstüzelőek’ rajtam kívül?

Illetve férfiak, ti mit gondoltok erről? :D

L/24


2018. febr. 18. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Maszturbálástól nekem 4 perc volt a leghamarabb de még pasival együtt sose menten el sajnos:(
2018. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem irtó szexi az ilyen, ha könnyen van orgazmusod.
2018. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A barátnőm ha jól előkészítem és előtte kinyalom akkor a behatolás után azonnal (8-10mp) elélvez, ilyenkor finomabban tovább kényeztetem, a második orgazmus kb 5 perc, a harmadik pedig nagyon változó, 10 perctól 1 óráig.
2018. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat 😌
2018. febr. 18. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:

A barátném masztival kb 2 perc és elmegy.. még nekem sem megy olyan gyorsan :D

szexben nyalástól is elég gyorsan orgazmusa van, "reszelés" közben kicsit több idő..

gondolom neki "szuperérzékeny" csiklója van, vagy valami ilyesmi, mert eddigi barátnőim a masztitól nem voltak képesek ilyen gyorsan elmenni..

nyalástól eddig minden csajom elment viszonylag gyorsan, a kefélés már más, ott inkább változó..

na meg van ennek egy elég erős lélektani oldala, főleg a női rlszről, mert azért valljuk be általánosságban a nők inkább lelkisek, és izgulnak a saját testükkel kapcsolatban stb.. ezek a gátak pedig mind hátráltatják azt, hogy önfeledten tudják élvezni a szexet. Én ezt pasiként határozottan nem szeretem, mert sajnos sok idő amíg a nő teljesen bizalmába fogad.. és addig azért bizony tud vegyes lenni az addig kialakult kép.. szóval meglehetősen illúzióromboló, ha a nő nem bízik saját magában, és nem tudja élvezni a szexelést. Ha tehetném akkor kapszulában bevehető önbizalmat gyártanék a nőknek.. :) :D

2018. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magamnak legkevesebb 2 perc. Mással nem tudom még :)
2018. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
.
2018. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés feltevője tuti kamus, perverz pasas. A válaszolók 99% is.
2018. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magamnak eddig 2 perc volt a leggyorsabb, pasival sajnos még nem mentem el.
2018. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasas :D ez a kérdés ma ötlött az eszembe, kiváncsi voltam hogy hogyan működik ez másoknál minden perverzió nélkül :)
2018. febr. 18. 21:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!