Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Soha nem volt orgazmusom?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt orgazmusom?!

Figyelt kérdés

21/l

Az utóbbi időben egyre inkább zavar, hogy nem jutok el a csúcsig (magát a szexet és előjátékot élvezem)

De semmilyen formában nem volt orgazmusom, se magamnak se a paromnak nem sikerült előidézni.

Amiről sajnos a párom nem tud, tudom megvetendo dolog de eljátszom, hogy csiklói orgazmusom van... látom mennyire zavarja a hüvelyi hiánya hát még ha tudná...

Hogy lehetne ezt orvosolni?

Valamilyen tippet írjatok már légyszives

Vagy olyanok akik hasonlót éltek át.



2018. febr. 23. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2-3 pohár bor... oldja...
2018. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

magadon kell kikísérletezned,hogy mikor,hogy jó neked,mi gerjeszt

lehet nem csak a csiklód kell izgatnod,vagy nem pont a csiklód

keresgesd,biztos,hogy rájössz,mitől-hogy lesz orgazmusod

..

2018. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző barátaimnál én is azt hittem, hogy nem tudok elmenni sehogy. Aztán összejöttünk a párommal, aki nem adta fel, nem 1-2 hónap volt, de végül sikerült, és azóta minden egyes alkalommal sikerül. Az elején jól jött, ha iszogattunk szex előtt. Ha gondolod, írj, hátha tudok segíteni :) 25/L
2018. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!