Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti van, hogy ráírtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti van, hogy ráírtok egy fiúra elsőnek Tindeten miután matcheltetek?

Figyelt kérdés
Például ha rohadt jól nèz ki de nem ír mondjuk napokig pedíg nektek nagyon bejön vagy tartjátok, hogy a fiúnak kell kezdeményezni?

2018. ápr. 5. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Na ez egy jó kérdés. Rám a lány írt először, azóta a feleségem. :) /F
2018. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindig írtam először (fogalmam nem volt a tinder világáról), mert egyszerűen ilyen vagyok, nem akarok időt pocsékolni.


Nekem soha nem irt vissza egyik pasi sem, csak max egy szia hogy vagy mizu szintet aztán lezárult a beszélgetés. Ott jöttem rá, hogy ide mindenki csak egotuning miatt jár, ráadásul teljesen értelmetlen, mert a fiúk mindenkit jobbra húznak, tehát lányként fogalmad sincs, hogy kinek tetszel igazából, mert szó szerint akárkit húztam jobbra, mind match volt, de gyakorlatilag meg senki nem akart beszélni.


Átmentem badoora, nekem az jobban bejött, ott ismertem meg a barátomat.


26N

2018. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"...a fiúk mindenkit jobbra húznak, tehát lányként fogalmad sincs, hogy kinek tetszel igazából..."

Alapelv: Mindig a nő választ, neki van joga válogatni...


31/F

2018. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3) ha mindenkit jobbra húznak, akkor a fiúk válogatnak.


Én jobbra húztam átlagosan 10-15 srácot, ebből igaz, hogy mind match lett, de gyakorlatilag nulla, hisz a túl oldal csak reflexből húzott engem jobbra, nem azért, mert tényleg tetszem neki. Így aztán nem lett belőle semmi, és nem az én döntésemből, hanem az övékből.

2018. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem írtam rá senkire, pont azért amit az előttem szóló tapasztalt. Mivel mindenkivel matchem volt annak ellenére hogy csak nagyon kevés embert húztam jobbra, úgy éreztem minden pasi jobbra húz, és nem is biztos hogy akire ráírnék tényleg akar velem beszélni. Így hát megvártam amíg írnak rám.


Mellesleg ritka példa lehetek de tinderen szedtem össze egy nagyon helyes, romantikus, kedves pasit, akivel 3 hónapja együtt vagyunk :)

2018. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor én azon kevesek közé tartozom akik nem húznak jobbra minden nőt.

Viszont emiatt a sztereotípia miatt, ha jön egy match és második ránézésre, alaposabb profil megszemlélése után, úgy döntenék, mégsem akarok tőle semmit.

Akkor nyugodt szívvel lehet NEM írni az illetőnek és ő pedig nyugodtan fogadja, hogy "valószínüleg mindenkit jobbra húz és azért nem ír".

2018. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!