Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátommal szexeltünk kivette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szexeltünk kivette az orgazmusnál, azután szét kente a hasamona farkával a spermát, és belém tette a farkát azonnal újra. Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sok sperma nem lehetett rajta, és ha nem spriccol belém akkor nem is megy fel addig a sperma nem?

Nem értem hogy lehetett ilyen hülye, mit érezhetett, miért csinálta... de ő is azonnal észbe kapott és kivette épp hogy berakta és ki is vette! Ezután én megpróbáltam eltávolítani ami belém kerülhetett a mosdoban! Szerintetek van esély terhességre? Vagy ne aggódjak?


2018. máj. 19. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán lehetsz. 1-2 milllio spermium elindult a méhed felé ami azért egész szép kis hadsereg. (Egy komplett magomles során 40-400 millió szokott jonni)
2018. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Így benne van a pakliban, hogy terhes legyél. Kérdés, hogy a ciklusod hanyadik napján történt az aktus, illetve hogy hány napos, és mennyire kiszámítható ciklusaid vannak.
2018. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%

Simán lehetsz terhes.


(De nem értem, hogy hogy lehet az ilyesmi itt a gyakon még mindig kérdés, mert szinte naponta olvasni ilyet és már ezerszer le lett írva, hogy IGEN, ne játszatok a tűzzel és még ha gumit is használtok, az sem jelent 100%-os védelmet!)

2018. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!