Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy valaki egy 8 évig tartó kapcsolat alatt nem szexelt a párjával?

Figyelt kérdés

Amikor a mostani barátnőmmel összejöttünk, akkor azt mondta, hogy még nem szexelt, ami furcsa, mert később derült ki, hogy volt egy hosszabb kapcsolata, ami 8 évig tartott. Amikor neki elkezdődött ez a kapcsolata, akkor 20 éves volt, szóval lehetetlen, hogy nem szexelt 8 év alatt.

Engem nem zavarna, ha elmondaná, hogy szexelt, csak az zavar, hogy hazudik. Látom rajta, hogy hazudik. Miért kell ezt titkolnia? Lehetséges, hogy nem feküdt le az akkori barátjával? Hogy szedjem ki belőle az igazságot?



2018. máj. 25. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy kell kiszedni a párodból az igazságot az nem egy egészséges párkapcsolat...
2018. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van sajnos és érzem is, hogy valami nem oké. Kezdenek kiderülni részletek, szóval ezért érdekelne ez, hogy vajon szexeltek-e.
2018. máj. 25. 19:48
 3/20 anonim ***** válasza:
Veled sem amúgy?Csak észrevetted volna ha szűz volt nem?
2018. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Velem már 1,5-2 hónap után lefeküdt, szóval ezért nem értem, hogy 8 év alatt nem csináltak semmit.

Szűknek tűnt egy kicsit, de nem volt ügyetlen.

2018. máj. 25. 19:59
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy a hazassagig akarta magat tartogatni? Es miutan nem jott össze neki ugye az a kapcsolat, inkabb feladta. Kerdezt rá nala.
2018. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet, hogy a pasi akarta házasságig tartogatni a szüzességét, akivel volt. nem vicc, kajak ismerek ilyen férfiakat, nem csak városi legendákból
2018. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem akarták tartogatni magukat.

Nem vagyunk házasok, mégis lefeküdtünk.

A csávó sem, mert összejött mással és le is feküdtek (már terhes a csaj).

2018. máj. 25. 20:24
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
az Én jelenlegi exem a ferjevel 15 évig nem dugott. nekem a lányom születése után 4 évig nem adott lukat ezt Én meguntam es épp minap zavartam el miskolcra a ferjehez akitol meg mindig nem valt el
2018. máj. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Sanyi07 megadta a választ rendesen. Ebből okulhatsz:)
2018. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Sanyi is megunta. El is zavarta az asszonyt rendesen.
2018. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!