Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a fiúról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a fiúról aki szeret magassarkút hordani?

Figyelt kérdés
Az egész privátban. nem rég szereztem be egyet ami kb 10 centis. Egyértelműen a nőkhöz vonzódom azonban tetszik amikor magassarkúban vagyok itthon

2018. máj. 28. 01:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordok magassarkúkat, kb 3 éve, utcára is.


Nem teszem magam röhelyessé platform tűsarkúakkal persze, ezek visszafogott, 5-8cm-es blokksarkúak, vagy telitalpúak, abszolút nem feltűnő.

2018. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő 11-es válaszhoz: igen, nem feltűnő, ha pl. egy férfi éktalpúban sétál az utcán. Én amikor így vagyok kint, direkt nézem, ki hogy reagál. Nagy részük el van foglalva a maga bajával. Engem hamarabb fotóztak le skót szoknyában, mint női cipőben...
2018. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Én úgy őszintén néha szoktam hordani. Szeretem és pont, ezen noncs mit ragozni. Amúgy szinte mindenki el van foglalva az utcán, buszon és szerintem fel sem tűnik nekik valami nagyon. Persze caak egy 5-6 centit szoktam ami nem valami nagy de attól még az.


16/f

2018. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!