Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell szabadon megélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szabadon megélni a nemiséget?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom,igenis az elfojtás az,ami a probléma. A szex magánügy,tehát mindenki azzal csinálja,akivel akarja és úgy,ahogy akarja. Nálam semmi sem tabu,nem is tisztelem őket.

Privátba is lehet írni.



2018. máj. 31. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem értek egyet veled mindenben,nem magánügy a szexualitás ,hanem két ember ügye,jó estben egy fiúé és egy lányé.Nem úgy csinálja ahogy akarja ,hanem figyelembe veszi a párja véleményét igényeit is.Én például sosem engedném az anális szexet,tehát elvárom azt hogy a párom ezt tiszteletben tartsa,és ne úgy csinálja ahogy ő akarja.
2018. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
DE IGENIS MAGÁNÜGY. A SAJÁT TESTÉVEL MINENKI AZT TESZ AMIT AKAR. SENKIRE NEM TARTOZIK
2018. máj. 31. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A sajátjával igen,de nem a partnerével.Én azt nem nevezném szexnek ha valaki magának szerez örömet.:-)
2018. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi van ember hülye vagy? Mi az hogy nem is tiszteled őket? Neked miről szól a nemiség? Hogy egy húsdarab mindenki..? Retard
2018. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A válaszban privátban megfenyegetsz és gusztustalan trágárkodsz, nincs több kérdésem, tudod kinek vágod te el a torkát kisszívem?

Fenyegetőzzél csak interneten keresztül kérdező..

2018. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.Senkit se érdekel te hogyan éled meg.
2018. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nálam semmi sem tabu,nem is tisztelem őket."

Ezt én úgy értelmeztem, hogy a tabukat nem tiszteli.:D

Az "azt csinálja, amit és ahogyan akar" meg nyilván abban az esetben igaz, ha talál rá olyan partnert, akinek hasonlóak a vágyai. Ilyesmi miatt senki nem tartozik elszámolással senkinek, és senkinek nem áll jogában pálcát törni a másik felett, ebben egyetértek. A nemi erőszak meg a partner tárgyként kezelése, kisajátítása már más lapra tartozik, az természetesen nincs rendben.

2018. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam itt az jön le tőled,hogy egyáltalán nem számít a partnered.A te akaratod a lényeg és ezt véghez is viszed,ha kell erőszakkal.A privát fenyegetésed is ezt erősíti bennem.

A kérdésedből és a válaszaidból az jött le nekem,hogy te egy aberrált állat vagy.

Tegyük fel,hogy Bekerülnél a sittre tíz kan cigány mellé nemi erőszak miatt.(Ezt fel is tételezném ezek után)Azok nap mint nap mindannyian megraknák a hátsód,mert tegyük fel,úgy gondolkodnak mint te.Nem tisztelnek még emberi mivoltodban sem.Még Viagrával is etetném őket.Neked semmi jogod nem lenne utálni,gyűlölni őket,sőt még igazat kellene adnod nekik,élvezni amint dugnak,mert azt az elvet követik ,amit te,Elvtársak.

Na neked nem ez a társadalmi élet való.

Na jöhet a privát!

2018. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Írt már?😃😃😃 Igazi nethuszár lehet a kérdező.....

2018. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki még ilyen kérdést is képes kiírni,az nem net,ha nem gcihuszár.
2018. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!