Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Felnőtteknél is divat? Ők is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtteknél is divat? Ők is élnen vele?

Figyelt kérdés

Van ugye a tinilányoknál ez a párnával,plüssel masszírozzuk a csiklót dolog.Az lenne a kérdésem,hogy felnőtt nők is okoznak maguknak orgazmust íly módon?

Köszi.

18/L.



2018. jún. 5. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
igen. így is :)
2018. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem, ôk farokkal. :)
2018. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem régóta vagyok felnőtt,de én nem.Kezeimmel csak,azt olyan tini dolognak tartom.
2018. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A farok és a dildó most nem tartozik ide.:D



Szerintem nem azon múlik,hogy tinis - e?Hanem,hogy élvezzük -e?Kézzel én is szoktam,sőt!!dildóm és vibrim is van,de vissza - vissza térek a párnámhoz is.

2018. jún. 5. 08:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Heti 1x tuti,hogy "élek a lehetőséggel"!Néha megpacizom,néha dörgölöm magam vele.
2018. jún. 5. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Én tiniként is kézzel masztiztam. Párnával sose.
2018. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Tiniként még nem fedeztem fel a párnás lehetőséget, de kicsit később igen.

És azóta is ez a kedvenc. Aki szerint gyerekes, az nem is tudja milyen a változatos és brutál gyönyört adó masztizás. Akár pasi előtt is.

35N

2018. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyénfüggő,de az érett nők között kevés olyan van, aki ezzel okoz magának orgazmust... Ők már tudják hogy mit akarnak,ismerik a testüket, vannak segédeszközük, vagy partnerük.
2018. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!