Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha így érzem magam, akkor még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így érzem magam, akkor még nem állok készen, hogy elveszítsem?

Figyelt kérdés

Valójában sokszor gondolok rá, hogy lefeküdjek a barátommal. 6 hónapja vagyunk együtt és eddig csak petting volt, de néha arra gondoltam közben, hogy mi lenne ha túlesnék rajta?

Ami aggaszt az az, hogy szégyenérzet és félelem van bennem még mindig. Nem tudom mitől lehet és nem tudom mit kezdjek vele.

18/l


2018. jún. 18. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

akkor ne tedd

szerintem a szeretkezésnek a házasságban a helye

2018. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha túlesni akarsz rajta akkor rég rossz
2018. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne tedd!

Nalam is ugyanez majdnem a helyzet, csak én lassan 22 leszek. Ez egy fontos dontes ami csak egyszer adodik. :)

2018. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele, ameddig úgy vagy vele hogy "túl esni rajta " addig ne. Majd akkor amikor már nincs szégyenérzeted és félelmed amikor szimplán csak kívánod.
2018. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem máskor ilyen kaliberű kérdést fölösleges kiírnom, mert a választ úgyis csak én fogom tudni a végén. De azért köszönöm szépen, hogy válaszoltatok.
2018. jún. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!