Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen tragédiának kell egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tragédiának kell egy nővel történnie, hogy örömlány legyen? Mi visz rá egy nőt?

Figyelt kérdés

Leírom konkrétan mire gondolok (lakásos örömlányokra gondolok):


- 1 nap fogad több vendéget, 3-4-et

- mos rájuk (mindegyiknek tisztatörölköző, aktus előtt zuhany

- szájba élvez gumi nélkül és lenyeli (ez több idegen férfinek is, napi többször is)


Mi visz rá egy nőt erre?


Illetve az ilyen nőt utána érdekelheti egyáltalán bármelyik férfi komoly kapcsolatra? Vagy csak egy fszt fog látni benne? Hiszen annyira gépiesen csinálja mint egy profi (és az is).


2018. jún. 18. 23:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem feltételen tudatlanság. Nekem pár ismerősöm az.attól hogy ezt dolgozza még rendes.

Csak éppen alig kap fizetést,és éhen hal a gyerek. A férdj meg ücsörög a babérján és szövegel,hogy nem tud mit csinálni.


És mennyi k***a van? Tényleg? Ha nem csak erre adnának ki akármennyi pénzt,nem lenne ennyi. Ebbe azért nem csak az érintett személyek a hibásak,hogy ezek lettek.


Azért meglepődnétek,hogy mennyi férfi képes elmenni hozzájuk,úgy,hogy ottgon akármilyen szép feleségük van.

Ezek a nők,meg nagyon nem élvezik a dolgot,sőt ha már tudatlanság.nem olyan könnyű meló ez,elég leterhelő.


Én persze el se tudom képzelni,mert én inkább éhen halok,és inkáb valakihez odaadom a gyereket( ha lenne) mint hogy akárkihez hozzá érjek

2018. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!