Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem nedvesedtem be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nedvesedtem be?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyunk a barátommal,sosem fordult még elő,hogy nem élveztem volna.

Most is akartam,de úgy tűnik a testem nem,mert akármennyire próbáltuk nem nedvesedtem be.

Legközelebb más lesz és nincs okom megijedni vagy lehet valaki komolyabb oka?

Egyébként aznap még kicsit menstruáltam is,addigra elmúlt,de lehetséges,hogy emiatt is maradtam száraz?



2018. jún. 23. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A noi test nem ugy mukodik mint egy gep, h gombnyomasra jon a nedvesseg. Van, h orulten kivanod, megsem nedvesedsz. Ez termeszetes. Ennek akar lelki okai is lehetnek, de a huvelyszarazsagot mint olyat, fertozes is okozhatja, amit akar egy uszodaban is osszeszedhettel, ezert celszeru nogyogyaszhoz menni.

B variacio. Beteptel mint az allat. Mert a thc tartalmu herbaliak nem csak a szadat szaritjak ki, hanem a punidat is...

2018. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
F32
2018. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy az elmúló menstruációd miatt nem nedvesedtél be kellően. Van, hogy nekem se sikerül annyira, pedig őrülten bizsergek. Aztán olyan is, hogy még alig érzek izgalmat és a párom máris mondja, ahogy belém dugja az ujját, hogy milyen nedves vagyok. Szóval néha több idő kell, nem kell félned. Akkor van gond, ha ég/viszket/fáj, behatoláskor is, és aktus közben sem múlik el.
2018. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!