Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell a katéteres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a katéteres erényövet felhelyezni?

Figyelt kérdés

A párommal van már tapasztalatunk erényöv terén, de mivel neki jól esik az, ha a húgycsövét is izgatom, gondoltam, beszerzek neki egy katétereset. Tisztában vagyok vele, mennyire veszélyes játék, nagyon könnyen sérülést okozhatok vele, vagy akár húgyúti fertőzést is elkaphat, így csak megfelelő előkészületekkel vágunk bele (fertőtlenítés, mindig új steril latex gumikesztyűt húzok, síkosítás, stb.). Sajnos azonban többszöri próbálkozásra sem jártunk sikerrel a felhelyezését illetően.


Van egy vékony fém húgycsőizgatónk, azzal szoktam először izgatni, hogy hozzászokjon az érzéshez és kellően síkos legyen belül, majd a pénisze lankadt állapotában lassan és finoman elkezdem bedugni az erényöv katéterét (amit szintén síkosítok), ami nagyjából 10 centi hosszú. Viszont sosem tudom teljesen felhelyezni neki, mert megakad és a párom kellemetlen érzést érez. Erőltetni pedig nem akarom, mert azzal biztos, hogy nem tennék jót.


Síkosítónak vízbázisú, nagyon-nagyon csúszós síkosítót használunk, szerintem nem az lesz a probléma forrása.


Azt vettem észre, hogy a katéter teljesen kitölti a húgycsövét, gondoltam rá, hogy lehet, hogy túl vastag neki (olyan 5 mm vastagságú lehet). Még van egy olyan ötletem, hogy veszek a gyógyszertárban 5-10 milliliteres injekciós fecskendőt, hogy amikor a katéter félig benne van, a végéről síkosítót fecskendezhessek belé.


Eddig csak egyszer jutottunk el odáig, hogy sikerült rendesen felrakni az erényövet a katéterrel együtt, de olyan intenzív és kissé kellemetlen érzést okozott neki, hogy nem merte még a lábát sem megmozdítani, mivel a legapróbb mozdulatot is érezte a katéteren keresztül.


Tudom jól, hogy sokan elmebetegnek fognak minket gondolni vagy le akarnak beszélni majd róla, de mi ezt határozottan szeretnénk. Azoktól szeretnék tanácsot kérni, akiknek van tapasztalatuk katéteres erényövvel kapcsolatban és sikerrel használják is azt. Mi az, amit rosszul csinálok?


Maga az erényöv ilyen:

[link]


2018. júl. 26. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Látom megint sok értelmes hozzászólás érkezett :)


De sajnos én sem tudok ennél többet segíteni, amit a cím olvasása után írni akartam azt leírtad a kifejtésben :D

Amivel először izgatod, milyen hosszú? Ha a hosszával van bajotok, a fém húgycsőizgatótok pedig rövidebb, akkor szerintem keressetek valahol olyan erényövet aminek a katéter része sem olyan hosszú. A vastagságával szerintem nem kéne hogy gond legyen, bár őszintén szólva jobban én sem értek hozzá.

2018. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Normális vagy? most még rohadt vicces, meg biztos aaa, aaa, de jó volt aaa, de élvezem, csak akkor az majd nem lesz vicces ha mentőt kell hívni hozzá egy óvatlan mozdulat által okozott belső vérzés miatt, vagy húgycső kiszakadás miatt.
2018. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hosszra még két centivel hosszabb is, viszont vékonyabb és könnyebben be is megy (igaz, ez merev fém, nem úgy, mint az erényöv csöve, ami hajlékony). Ezért gondoltam arra, hogy a vastagság is gond lehet.
2018. júl. 27. 00:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, normális vagyok, a párom is az, köszönjük kérdésed! Természetesen a katétert csak rövid ideig akarjuk használni, nem hosszú távra, és mint írtam, tisztában vagyunk a veszélyeivel - mindezek ellenére, józan eszünk teljes birtokában mi ezt csinálni akarjuk. Ezzel kapcsolatban kár írni többet.
2018. júl. 27. 00:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Van rövidebb fém katéteres is, talán próbáljátok ki azt, hátha azt könnyebben felteszitek és nem lesz annyira kellemetlen :) Csak abban meg ugye kevesebb "mozgási lehetőség" is van, de szerintem egy próbát megér.

#3 voltam

2018. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, lehet, kipróbálunk majd egy olyat is, de időbe kerül, míg külföldről megérkezik. Így egyelőre csak ez van.
2018. júl. 27. 00:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahogy te is írtad, itt valószínűleg a vastagság lesz a gond. Én sokszor csak nyállal síkosítok mégis simán lecsúsznak 15-20 centis dolgok, ti meg még rendes síkosítót is használtok, szóval biztos nem azzal van a probléma.
2018. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ti nem féltek, hogy valami durva húgyúti fertőzést kap a párod? Ezen keresztül gyakorlatilag nyitva lesz a kapu befelé.
2018. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a prosztatába akad kicsit?

Nekem ott szokott megakadni néha a katéter,meg kicsit kellemetlen. De kicsit játszva van vele,áttmegy a prosztatán,és megint siklik befele egész végig.

2018. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az bizony meglehet. Mit jelent az, hogy "játszva van vele"; hogyan mozgatod, milyen irányba tartod?
2018. júl. 27. 09:04
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!