Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 60 és 70-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam Smith 96 kérdése:

Hogyan lehet 60 és 70-es években járó hölgyeket felszedni?

Figyelt kérdés
Lassan 22 éves leszek, 176 cm, mackós alkat, szemüveges, barna haj, kék szem, viszont kedves, intelligens és türelmes, A kérdésből kiindulva nekem nagyon bejönnek a 60 és 70-es években járó hölgyek (nagyik). Az okát nem tudom megmagyarázni, egyszerűen ennél a korosztálynál indul be a kémia nálam, lehet ez csak egy átmeneti állapot. Az imént postáról elmenve a busz megállóhoz érkezve megláttam egy szépséges hölgyeményt, aki a 60-as éveiben volt ránézésre. Megpróbáltam csevegni vele. Beszéltem az időjárásról, majd megkérdeztem, hogy hová megy. Azt mondta, hogy vásárolni megy. Kérdeztem, hogy segíthetek-e?. Ő erre azt felelte, hogy nem, nem muszály, még elébírja szerencsére a csomagokat. Azért lett volna jó ötlet, mert, ha hazáig segítek cipelni neki, akkor már az is egy lehetőség, hogy beenged a házába, ahol nagy valószínűséggel kettesben lettünk volna. A buszon már nem is volt hajlandó társalogni velem, úgy érzem mindent elrontottam, és félelmet és undort váltottam ki belőle. Lehet azt hiszi, hogy valami pedofil vagyok. Nem tudom, hogyan tudnék hatni rájuk, hogy intim kapcsolatot létesítsünk egymással. Hogyan kellene megszólítanom, miről kellene beszélni a legelején, a közepén, és miről a végén, hívjam el egy kávéra, italra, étterembe, fagyizni, mozi, stb...,. Úgy érzem mintha én lennék az egyetlen, akinek semmi sem sikerül, míg másnak igen, pedig jó a kisugárzásom.

2018. aug. 14. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Egy kiló farhátért van olyan fidesz-szavazó nyugdíjas, aki megteszi.
2018. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Elfekvő vagy nyugdíjas központ esetleg öregothon
2018. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Okos taktika, bár kell hozzá gyomor.


Végül is rájöttél, hogy 20-40 között minden nő foglalt, ez nagyon helyes, mivel ez az igazság.


Rögtön a 60-70 helyette... Hát... Ez így picit sok. Bár ha gerontophil vagy...

2018. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasklubok előtt leszólítasz pár mammert
2018. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Idősek otthona, templom, kórház, Penny market...
2018. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem erről van szó.

Ezek a nők el vannak már szokva, sőt el se tudják képzelni, hogy bejöhetnek egy fiatalnak.

Valószínűleg azt hitte, hogy ki akarod rabolni vagy bármi.

Épp ezért legyél kicsit vagányabb.

Adj nekik időt, ne a buszon 5 perc alatt akarj becsajozni.

2018. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Tízezres bözsiutalványért eladják a hazát is úgyhogy azzal meg tudod őket vesztegetni.
2018. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Ez annyira beteg és visszataszító számomra
2018. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"pedig jó a kisugárzásom."

Az, hogy milyen a kisugárzásod - SZERINTED - az a lőtéri kutyát sem érdekli!

Arról csak a "fogadó" tud hitelesen nyilatkozni...

A buszos anyóka nem dobott egy hátast tőle - ennyi már lejött...

2018. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

#9


Tök mindegy az úgynevezett "kisugárzás", kétlem, hogy az öregasszonyokat érdekelné egy tőlük 40 évvel fiatalabb fazon. Urban legend, hogy az öregek kiéhezett szexmániás emberek akik instant rávetik magukat a fiatalokra.


Jó biztos vannak ilyen zseniális teknősök (teknősnék) is, de nem az az átlag.

2018. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!