Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok adtatok mar kolcson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok adtatok mar kolcson harisnyat pasiknak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Minek?
2018. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért adtam volna ?

Nem volt ilyen

2018. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. miért kellett volna?
2018. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet bankot akar rabolni
2018. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én igen,valami gépre kellett neki porfogónak ráhúzni.Persze végleges volt.
2018. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincsenek ennyire beteg ismerőseim
2018. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Kölcsön nem, de volt már h adtam pasinak harisnyát, mert kíváncsi volt rá milyen testközelből. Persze nem random pasinak, hanem akivel kapcsolatom volt. Imádta rajtam a harisnyát, és egyszer azzal ált elő, h adhatnék neki egyet kölcsön, mert kíváncsi rá. Kerestem egy picit nyúzodtabbat, és oda adtam neki, h ezen kiélheti a kíváncsiságát, de nem kell vissza adnia. Már csak azért sem, mert én jóval kisebb voltam nála, így a rám való harisnyák vagy fel sem mentek volna rá, vagy ha fel is tudja cibálni valahogy jó eséllyel előbb utóbb elpattan valahol, és felszalad, de ha valami csoda folytán mégis csak kibírná valahogy a harisnya, akkor meg kinyúlik annyira, h rajtam már lötyögne. Ez az egy olyan story van, h pasinak a saját harisnyáimból adtam. Olyan volt, h egy-két srácot, akik érdeklődtek a harisnyákkal kapcsolatban elláttam jó tanáccsal, esetleg segítettem a vásárlásban, de sajátot nem adtam senkinek, még pénzért sem, pedig 1-2x kaptam elég durva ajánlatot egy-egy harisnyára bulik közben/után, de sosem mentem bele, mert túlzottan szeretem ahhoz a harisnyáimat, h is.eretlen pasik perverz vágyaikat éljék ki rajtuk!


Barátnőimnek viszont sokszor adtam már harisnyát. Úgy volt, h kölcsönbe, de ritkán kaptam vissza ugyanazt, amit adtam.. :D Általában azért mert leamortizálták őket, így vagy újat vettek, vagy ha olyan volt, akkor mondtam, h nem kell vele foglalkozni, van harisnyám bőven, egyel több vagy kevesebb nem számít. De olyan is volt, amit vissza akart adni a barátnőm, de mondtam, h inkább tartsa meg, mert buli után az volt rajta mikor szexelt a párjával, így én meg már nem tudtam volna jó szájízzel hordani.. Egyébként vissza térve az eredeti témához, pont ezért nem adnám kölcsön a pasimnak (randomnak egyáltalán nem) a saját harisnyám, mert egyszer egy nálam nem sokkal nagyobb barátnőm is sikeresen kinyújtotta picit, és pont a legrosszabbkor derült ez ki, úgyhogy egy életre megjegyeztem, h nagyobb lábon megnyúlik a harisnya. Viszont ez fordítva is igaz, amikor egy olyan barátnőmnek adtam harisnyát akinek kisebb volt a lába, mint az enyém (nekem 39-es, neki 36-os), akkor elég hülyén állt szegényen, mert ahol az én sarkam szokott lenni (és ott általában picit megnyúlik az anyag) az neki majdnem a bokája vonalában volt.


Én gyakran húzok harisnyát, ezért is van sok sztorim, de én azt a következtetést vontam le, h a kölcsön harisnya ritkán kerül vissza. Ami lehet, h nem is akkora baj, mert nem túl szerencsés más után fehérneműt felvenni. Én pl bugyit, melltartót, pamut zoknit tuti nem vennék fel más után. Harisnyát is csak azért, mert a nylon nem szívja fel a nedvességet, így nagyon könnyű tisztítani.


Egyébként kíváncsi lennék, h te csaj vagy és kölcsön akarsz adni egy harisnyádat egy pasinak, vagy pasi vagy, és kölcsön akarsz kérni egyet? Illetve mi a célja a kölcsönadásnak? (pl fel akarja venni, vagy csak nézegetini, fogdosni akarja, netán szexuális segédeszköznek kell stb) Akármelyik is, akkor az már ne kerüljön vissza, mert az már nem lesz olyan a csajszi lábán, mint előtte.. Még ha csak nézegetni, fogdosni stb kell a pasinak, az még hagyján, de szerintem ilyen dolgokat jobb úgy kipróbálni, h a csajszi lábán van... Viszont, ha felveszi, ki fog nyúlni és/vagy szakadni. Ha meg szexuális tartalmú dolgok miatt kell a srácnak, akkor sztem egyértelmű, h miért ne adja vissza... De persze, ez csak jó tanács, és tapasztalat. Mindenkinél más az értékrend, és a hozzáállás...

2018. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Én mindig szoktam kérni nőismerőstől

Festéket szűrni a legjobb megoldás

2018. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Surranót fényezni és a szőlőben kitömve hajjal.Jó az őzek ellen.
2018. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem is adnék
2019. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!