Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy pasi fb-on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi fb-on küld nektek képet a farkáról, megmutatjátok barátnőtöknek vagy valakinek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Törlöm a képet és tiltom a felhasználót. Utálom a “cukrosbácsikat”.
2018. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy a Fb.-n nem, de itt gyakran előtordul. #1vok
2018. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Most is kapsz, majd párat, mivel válaszoltál 1-es :D Ez volt a célja a kérdezőnek, aki válaszol már megy is az eres.
2018. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarok semmit a sráctól igen, megmutatnám mindenkinek hogy nézzétek milyen h... Ha kedvelem a srácot és vagyunk olyan viszonyba akkor nem, ez nem tartózik másra csak ránk.
2018. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Faszterápiát az egyesnek!
2018. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem. FB-n még sosem kaptam, itt viszont már sokan próbálkoztak, de eszemben sincs megnézni a linkeket. Ha kérlelnek, akkor sem. Tökre leszarom, kinek milyen a farka. A párom meg szerencsére nem akkora fsz, hogy FB-n küldözgessen nekem képeket a farkáról.
2018. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak feltöltöm napiszarra.
2018. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én volt már hogy megmutattam , ha valaki ekkora paraszt hogy csak úgy elküldi akkor had lássák minnél többen, utánna persze én voltam a szemét k**wa.
2018. aug. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem vagyok fb-on, de persze.

Megmutatnám, akinek csak tudom.

Jól kielemeznénk. Előnyök, hátrányok stb.

Lehet, hogy az üzenőfalra is kiraknám ha van olyan, hogy mindenki lássa.

Ha ilyen büszke, rá isten ments hogy megfosszam a népszerűségtől.

😂🤣😂🤣

2018. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!