Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire normális szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális szerintetek, ha így érzem magam, mikor matrózblúzban vagyok?

Figyelt kérdés

Már évnyitó óta gondolkozom rajta, hogy kiírjam ezt a kérdést, de csak most jutottam el odáig, hogy el is határoztam magam. Eddig azon gondolkoztam, hogy talán jobb ha csak magmnak tartom meg ezt a kis fétist, de érdekel a véleményetek.


Szóval: Amikor ünneplő ruhában kell lennem matrózblúzzal valahogy mindig...beindulok, vagy nem is tudom, hogy nevezzem ezt a dolgot. Imádok abban lenni, imádom, hogy rajtam van, imádom, hogy érintik a bőrömet ezek a ruhák és..és olyan jó érzés.

A karjaimat szoktam simogatni, a falnak dőlni, hogy érezzem a blúzt jobban, vagy a pad alatt harisnyás lábaimat simogatni, mikor nem látszik. Nem tehetek róla, nagyon jó érzés!

Imádnám, ha az ilyen napok, mikor fel kell vennem ezeket a ruhákat örökké tartanának, mert sosem akarom levenni. Amikor egyedül vagyok itthon is fel szoktam venni, hogy élvezzem.

Sokkal könnyebben el is tudok élvezni, ha matrózblúz van rajtam, sőt, ha nem akarok, ebben akkor is sikerül.

Miért van ez? Normális, vagy nem? Nekem egyszerű fétis, de lehet mások szerint bolond vagyok, nem tudom. ><


18/L



2018. szept. 15. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Ritka jó lány vagy :D Nekem nagyon bejön, ha ünneplőben szexelek valakivel
2018. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Ruha fétised van, nincs ezzel semmi gond. Sokkal furábbak is vannak és mi férfiak még azokat i szeretjük.
2018. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Vennék neked egy tucatot hogy mindig ebben legyél!
2018. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

Tok normális

Neked tetszik és ez a lényeg

2018. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Hozzám jössz feleségül? :D
2018. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Szeríntem, teljesen normális ez:) Èn akkor èrzek ilyet,ha kosztümben vagyok! Imádom viselni...:)
2018. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A kosztüm is jó, de akkor nem mindegy milyen a blúzom hozzá :D Matrózblúznál viszont mindig ><
2018. szept. 15. 17:30
 8/23 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok..Nekem a szatèn blúzok jönnek be,ílletve elèg sűrűn hordok ilyet.:) De megèrtelek Tèged. De fölè mindíg veszek blèzert:) Abban èrzem jól magam..:)
2018. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Igen ez ruha fétis. Hasonló van nekem is, csak én a selyem szatén anyagú ruhákért rajongok, pl minden nap van rajtam valami ilyen anyagú, ha más nem akkor este a pizsama:)

Próbálom nem túlzásba vinni a dolgot, ne lehessen észre venni rajtam, de volt már mikor megjegyezték.

Szerintem nehéz erről leszokni

24N

2018. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A szaténnak is különleges az anyaga, valóban. A blézereket én is szeretem, de mégis a blúzt érzem közvetlenül magamon. :D
2018. szept. 15. 17:40
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!