Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a BDSM kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek a BDSM kapcsolatokat? Esetleg csináljátok is? Mi vonz titeket benne? Mi az ami még elfogadható? És hogy álltok a 24/7 kapcsolatokkal?

Figyelt kérdés
18/L, szub

2018. okt. 20. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A 24/7 nehéz, szerintem legtöbbször nem is nagyon kivitelezhető.
2018. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én benne lennék egy ilyenben, akár mind két oldalon is, de a 24/7 az már túl sok nekem. Én a BDSM kapcsolatot csak az ágyra, esetleg a háztartásra korlátoznám, az utcára már nem szívesen vinném ki.


Egyébként az vonz benne, hogy irányíthatom benne a másikat és azt csinálhatok vele, amit csak akarok, úgy, hogy mindeközben mindketten élvezzük ezt :)


17/F switch

2018. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem bejön! És bár jelenleg nem lenne megoldható ameddig a bérlőtársaim el nem költöznek hamarosan, de azt hiszem kipróbálnék egy ilyen 24/7-es kapcsolatot. A korod miatt mondjuk egy DDLG jellegűt...

45+Ffi

2018. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, bár csak elég ritkán játszunk mostanában a párommal ilyet. Egy ilyen kapcsolathoz hatalmas bizalom és magas intelligencia kell, ami sajnos sokakban nincsen meg. Ez a dolog mindkét fél élvezetéről szól, sokan pedig önzők, és azt hiszik, ha valaki sub, akkor azzal bármit meg lehet tenni és csak az ő élvezetére van. Ezt pedig nem szabad engedni, mert a szubmisszivitás nem egyenlő azzal, hogy valakit egy másik ember kihasználjon.
2018. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem és csinálom is, főleg a kötelek és a shibari érdekelnek.


22/f

2018. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, csak még nem találtam hozzá partnert. Sokan félnek kipróbálni, ezt tapasztalom. Egyáltalán nem kell egyből valakit bedobni a közepébe, elég szépen lassan kipuhatolni, fokozatosan feszegetni a határokat :) 22F
2018. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, de ez a 24/7 már lehet sok lenne. Olyan volt hogy hétvégén csináltuk, volt hogy egész éjszaka megbilincselve voltam, de fizikailag nem hinném hogy többet kibírnék így. Meg nálunk ez szex elő és utójáték is egyben. Lelkileg meg nem igazán vonz, gondolok itt a csicskáztatásra stb. Fenekelés akár keményebben is, meg kikötözve vagy bilincselve ami bejövős :)

24L

2018. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kulonos bizalom vonz benne. 24/7 igen korulmenyes, de nem annak fuggvenye hogy csinalnam-e. Az mar mas kerdes hogy kibirnam-e... Szerintem elfogadhato barmi, hisz mindenki maga dolga mit csinalnak a 4 fal kozott...
2019. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 3. hozzászoló jol látja. Óriási bizalom szülséges hozzá a felek részéről.

A 24/7 nem játék, hanem életforma. MInd alárendelt mind irányító szerep felelősséggel, munkával és figyelemmel jár. Csak akkor működik, ha a a fölérendelt is beleteszi azt amitől egy alárendelt boldogan szolgálja.


Én irányitani uralkodni szeretek, ezt élvezem, de sok esetben úgy érzem én vagyok aki a másikat szolgálja, mivel az alárendeltet felügyelni, irányítani kell. Néha ellátni, ha annyira kiszolgáltzatott helyzetbe hozom.

Ha ez nem teher, hanem hozzá tartozó dolog a fölérendelt fél részéről akkor működtethető a 24/7.


Amit elveszel azt más oldalról vissza kell adni. így lesz egyensúlyban.

:)

2019. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a sub lány, dom férfi felállás normális. Az az eredetileg hímnemű illető, aki alárendeli magát valaki másnak, az nem férfi.

Viszont én szívesen vennék 24/7-es játékot is, de a feleségem maximum nagy ritkán egy lightosabb dologban van benne, ilyen komolyabban már sajnos nem.

2019. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!