Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hány évesen voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen voltatok először igazán nagy méretű fiúval (pl.20 cm körülivel, vagy 5 cm vastaggal)? Mekkora volt neki? Milyen volt a szex? Hányadik partneretek volt és hány éves volt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
19 éves voltam, ő 33 vagy 34 passz. Jó volt. Első partner. Passz mekkora volt, nem volt nálam mérőszalag.
2018. nov. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

17 evesen egy 22 eves sraccal masodik partner volt

2x szexeltunk mind a ketto nagyon faj... hossza allitasa szerint 21cm volt

2018. nov. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Csak egyszer voltam nagyobb mérettel azt mondta 19 cm, de nagyon rossz volt. Hiába kívántam nem fért be vastag is volt meg hosszú is. Azt hittem meghalok a fájdalomtól.

Azóta sem szexelek átlag feletti mérettel.

2018. nov. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
17 voltam, első partnerem volt velem egyidős. Utána 2 évet együtt voltunk távkapcsolatban. 20-22 cm lehetett, nem mértem le soha. Imádtam vele a szexet, kipróbáltunk mindent és nem fájt, szerettem.
2018. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
22. nem tudom mekkora, nagy. jó volt. talán 5. 27 éves volt.
2018. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
20 éves voltam, első egyejszakás kalandom volt, 2 hosszu kapcsolat után. Nem tudom mekkora volt, de tény hogy nagyon nagy, szerintem a 20+ megvolt. A fiu 19 éves volt és én is azt gondoltam, hogy nem lesz jo, de nagyon jo volt. Szerintem mondhatom, hogy a 3 közül vele volt a legjobb.
2018. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

heh, 50%-os kamu válaszosoknak mindegyiknek jó volt, 80%-os igazi embereknek meg inkább nem volt jó.


Aki kezdő GYKs, igaz megnézitek, hogy hány százalékos a válaszoló?

2018. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

"Aki kezdő GYKs, igaz megnézitek, hogy hány százalékos a válaszoló?"


Igen, mivel ha egy nő leírja, hogy szereti a nagy farkat vagy bármit, akkor szarrá van pontozva, lefelé.

Aki még azt írja, hogy a kicsit élvezi, az meg fel.

Annyira ostoba ember vagy, hogy az hihetetlen.

2018. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

Az első nullán van nálam, mert leírta, hogy jó volt

Utána lévő cimborám meg fel van pontozva 80%-ra mert telesírta a betét, hogy mennyire rossz a nagy farok.

2018. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
16 évesen első alkalommal első barátom, ő is szűz volt, 22 centi volt neki, és jó volt élveztem.
2018. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!