Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kókuszolaj mint síkosító?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kókuszolaj mint síkosító?

Figyelt kérdés

Van valaki aki kókuszolajat használ síkosítónak?

Próbáltunk mindenfélét, de mindig viszketés lett a vége, és egyébként is szerintem irritáló illatúak. A kókuszolajat évek óta használjuk,kb mindenki hülyének néz, még a doki is, de aztán azt mondta, hogy tulajdonképpen az égadta világon semmi probléma nincs vele, egyszerűen csak furcsállta, hogy erre használom, nem pedig főzésre pl. Természetes, minimális antibakteriális, nem hagy foltot, nem büdös és marha jól csúszik, ja és mindig van otthon :) Van aki még használja?



2018. dec. 5. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen! Mi is használjuk a párommal, a fent felsortakat kiegészítenem még hogy gyakorlatilag íztelen, így egy kellemes masszázs után semmi nem akadájoz egy fergeteges orálban :) Ellentétben a kimondott masszázsoljok borzasztó izűek :S
2018. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen

Lingam es joni masszazsnal is kivalo

De sima masszazsnal is jo

De sikositonak is

2018. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek rá a Crisco "margarinra" amit eredetileg sütésre,főzésre használnak. De a szexipar is felfedezte és "öklöző zsír" ként forgalmazza.
2018. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kipróbálnám, kókusz olajat.

Mellesleg nem ciki azt megvenni. A drogériában vannak a síkosítók, amit nekem ciki megvenni. Rohadt drága. Ahogy írták előttem : viszketés meg minden baj van belőle.

Mondjuk nekem az óvszertől, és foggamzás gátlásra használatos tabletta is ezt csinálta.

2018. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet lehet, de a

mindig van itthonnan azért vitatkoznék...nem annyira elterjedt az,már csak az áránál fogva sem.


Én is most vettem először életemben,pedig középkorú vagyok, főzéshez még nem használtam soha, sztem nem is fogom.

Én is pont a drága síkosító helyett akarom kipróbálni..

2019. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Evek ota kokuszzsirt hasznalok ovszerrel is meg,amikor mmagamnak csinalom ,akkor is. Soha nem szakadt meg el az ovszer.
2020. aug. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szilikon anál plughoz, popsidugóhoz is lehet használni, próbálta már valaki? Tapasztalatok?
2021. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!