Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Katétercsöves erényövvel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katétercsöves erényövvel és hozzá való anál pluggal van tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Milyen érzés a katétercső használata? És milyen érzés így együtt az egész az anál pluggal? Érdemes ilyet venni? Szeretném tartósan használni. :)

2018. dec. 28. 02:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Itt a link:


[link]

2018. dec. 28. 02:47
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
A katéter az elején elég kellemetlen, de meg lehet szokni.
2018. dec. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

TL;DR: Ha hosszú távra tervezed hordani, eszedbe ne jusson a katéter és az anál plug. Csak maga az erényöv.


Nos, a katéteres erényövet te biztosan nem fogod tartósan használni, ezt már most garantálom neked. Először is, nagyon kockázatos a használata. Nagyon oda kell figyelni a fertőtlenítésre, különben csúnya húgyúti fertőzéseket szedhetsz össze vele. Másodszor, a katéter csöve vastag. Ha semmit sem helyeztél fel eddig a húgycsövedbe, biztos lehetsz benne, hogy kellemetlen lesz és fájni fog, sőt, még órák múlva is fájni fog a pisilés.


Ha rám hallgatsz és mindenképp kísérletezni akarsz a húgycsöveddel, először valami vékony dologgal kezdd, például ezzel:

[link]

Az 5mm-es kezdésnek elég lesz.


Harmadszor, amikor én felhelyeztem magamnak hosszú kínlódás után a katéterrel együtt az erényövem és rázártam, minden egyes apró mozdulatomat éreztem a húgycsövemmel. Erőltetni főleg nem szabad - például én felhelyeztem fekve, és felülni már nem tudtam vele, mert annyira kellemetlen volt.


Katétercsöves erényövet én főként fémben láttam, ezekről azt kell tudni, hogy a katéterük kiszerelhető belőle, ha nem akarod használni. Persze okosan van ám megcsinálva, ha rajtad van az erényöv, a katétertől nem tudsz megszabadulni. Továbbá, nagyon oda kell figyelni a karika méretére, elvégre át kell férnie rajta a heregolyódnak. Ha lehetőséged van rá, a legnagyobb mérettel kezdd és úgy haladj a kisebb karika felé - ügyelve arra, nehogy flexszel kelljen levágni rólad, mert rád szorult. Szóval a jó méret kritikus fontosságú.


Az anál plug pedig szintén egy olyan dolog, ami ha benned van, még fingani sem tudsz tőle, nekem legalábbis nem megy.


Ha bármilyen kérdésed van, segítek szívesen.


25/F

2018. dec. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


És tartósan viselhető a katétercső? Mármint folyamatosan? Te folyamatosan hordod?

2018. dec. 28. 03:01
 5/11 A kérdező kommentje:

#3-as köszi a kimerítő választ! :)


Ezek szerint a katéter ennyire durva? Nem gondoltam volna. Igen én is láttam fém katétercsöveset is, mármint ahol a katétercső van fémből. Az nekem is szimpatikusabb lenne legalábbis ránézésre. De ha ennyire durva az érzés, akkor először mással kísérletezek, mert kezdő vagyok a témában. :)


Az anál pluggal szerintem jobban megbarátkoznék, szoktam használni régóta anál plugot hosszabb ideig is. :) Volt amikor egész nap bennem volt, imádom, de az csak egy sima plug, nem farokgyűrűs.


Te milyen erényövet javasolsz egy kezdőnek? És mekkora méretet érdemes venni? Akkor jó ha alig bírom belegyömöszölni a farkam, vagy akkor ha kényelmesen elfér benne? Itt elsősorban a hosszára gondolok, de a vastagság is érdekel.


Esetleg ezektől függetlenül felfújhatós anál pluggal nincs véletlenül tapasztalatod?

2018. dec. 28. 03:13
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Én ilyen erényövet vettem magamnak:

[link]


Volt műanyag is, ilyen CB-6000 koppintás, de nekem a műanyag az nehezen tisztíthatónak bizonyult és kellemetlen volt viselni. Ami tök jól jött volna, ha mazochista lennék, de nem vagyok az.


Nekem egyébként a ketrece elég nagy, lankadtan nagyon picikére össze tud menni a farkam, így egy ekkora bőven elég lett volna nekem:

[link]


Felfújhatós anál játékom nincs. Szerintem felesleges is, mert szerintem nem túl biztonságos. Ha az anyag jól bírja, könnyen túlfújhatod magad, amivel elrepesztheted a végbeledet. Ha tágítani szeretnél, jobban jársz több, különböző méretű dildóval.


25/F

2018. dec. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon picire össze tud menni, főleg hidegben. :) Valószínűleg én is kényelmesen elférnék összement állapotban a kisebbikben is. Akkor érdemes lenne azt venni? Amikor kezdene mocorogni, ágaskodni, akkor nagyon kellemetlen érzés? Nagyon húzza a heréket?


Hogyan érdemes megszokni? Először rövidebb időkre, vagy fel kell tenni tartósan, és tűrni? Hogyan a jobb?


Milyen sűrűn szoktad levenni? Hogyan lehet benne tisztálkodni? Olyankor nem kell levenni?

2018. dec. 28. 03:36
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Minden nap tisztítani kell, mert a pisitől iszonyúan be tud büdösödni. Egy kis tusfürdő viszont teljesen eltünteti. Megszokni nem kell, nem kellemetlen, csak tudod, hogy rajtad van. Inkább az lesz érdekes, hogy amíg rajtad van, csak ülve tudsz majd pisilni, illetve ha felizgulsz, kicsit kellemetlen lehet. Illetve én még nagyobb kanterpeszben tudtam csak ülni.


Én úgy csináltam, hogy legelső napon még nálam volt a kulcs, hogyha valami miatt nagyon rossz lenne, le tudjam venni, de nem volt rá szükség. És igazából 1-2 hét viselés semmi. Úgy két hónap után lesz igazán izgalmas a játék, szóval ha valakire rá tudod bízni a kulcsot, azt mindenképp tedd meg, ne legyen nálad. Még jobb, ha ez a valaki minden nap zuhanyzáskor hátra tudja kötözni a kezed, hogy ne ess kísértésbe, és leveszi az övet és megmos téged (és az övet).


Viszont jobb vigyázni arra, hogy a kis lakatot ne érje víz, mert csúnya lenne, ha berozsdásodna és nem tudnád kinyitni.


25/F

2018. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

Eszem fhaszom megáll...


Mi akarsz lenni robotzsaru?


Mit ki nem találnak a sok elmeroggyant fhaszok..

2018. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! :)


Te mióta hordod? Folyamatosan rajtad van? Volt e már belőle bármi kellemetlenséged?


Voltál e már olyan helyzetben, hogy más számára kiderült, hogy erényövet viselsz, pl orvosnál, stb. Ez ciki volt számodra, vagy ilyenkor természetesnek veszed a dolgot? Hogyan éled meg az ilyen irányú helyzeteket?

2018. dec. 30. 00:15
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!