Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. November közepén a barátommal voltam együtt. Igazából szex nem volt. Ő elment és a spermás ujjával felnyúlt ... Mostanában viszont nem érzem jól magam. (hányinger, fejfájás, több vizelési inger, derékfájás). Az utolsó mensim December elején volt,(mensi előtt akkor is így éreztem magam, majd elmúlt most mensi előtt pár nappal megint rosszul vagyok. Viszont eddig semmit nem éreztem mensi előtt ) Csináltam tesztet az utolsót néhány napja és mind negatív. Szerintetek lehet terhességről szó vagy inkább PMS ill. túlgondolom?

Köszönöm a válaszotokat.



2019. jan. 1. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza azt a 6449 darab terhesség témájú kérdést amit feltettek ezen az oldalon, mert úgyis ugyanazt a választ adnánk most is.
2019. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ,csak front van vagy ilyesmi .

Az ujjazástol lehetnek terhes ,de úgy tudom akkor kihagyja a mensi is ...

De ilyeneket nem igazán tudok ,sajnálom .

L

2019. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És szerinted mi hogyan állapítsuk ezt meg?

Nem egyszerűbb venni egy tesztet? az a biztos.

2019. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tesztek negatívak és meg is jött mint ahogy azt írtam. Igazából csak stresszelek mert furcsán érzem magam.
2019. jan. 1. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nrm hiszem
2019. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!