Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18L 6napot késett a 6ik napon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18L 6napot késett a 6ik napon teszteltem negatív lett, uttána megis jött, de olyan mintha terhes lennék?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, nem lehetsz terhes. A kettő kizárja egymást.
2019. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom,de a hasam is megnőtt,mindigis lapos hasam volt,most meg olyan mint ha 4hónapos terhes lennék
2019. jan. 12. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogyjál le. Vagy gázos vagy vagy akármi de nem terhes.
2019. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Te vagy a gázos te nyomorék!!...
2019. jan. 12. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menzeszenél felpuffadhat a hasad.Nekem is mikor megvolt felpuffadt a hasam. És de,lehetsz terhes.Ha elmúlt a menzeszed utána 5-10nappal csinálj tesztet.Az a biztos. A megtermékenyítés után kb 10-14nap mire kimutatja a teszt. Persze van akinek előbb van akinek 1hónapnál se. Érdekea dolgok ezek. Plusz attól,hogy megjött lehetsz terhes.Jó pár lánynak a terhesség alatt megjön a menzesze 1-2alkalommal.
2019. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bal oldalt alul olyan kemény,mintha lenne ott valami,meg valamikor nyilal a hasamba,plusz sűrün kell pisilni,aluszékony vagyok,
2019. jan. 12. 14:59
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok nyomorékabb mint te aki azt sem tudja hogy fel lehet puffadni a menstruáció ideje alatt.
2019. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Figyelj kis kö..ög,eddig sose puffadt fel a hasam,nekem ne gyere itt okoskodmi ha nem tudsz semmit...

Szánalmas kis dög vagy!...

2019. jan. 13. 06:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Jézusom de ostoba vagy, konkrétan már nevetséges. Vegyél egy új tesztet, ha szerinted már több hónapos terhes vagy (sőt mindjárt szülsz is) és annak már csak hiszel majd. Te jössz egy lényegében hülye kérdéssel, mert teszt negatív, mensi volt de te neked 4 hónapos terhes hasad van...az ilyen beképzelt, neveletlen, paraszt tizenévesek miatt hiszik azt, hogy ez a korosztály debil...
2019. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert szerinted egész életedben ugyan olyan menstruációd lesz? Azt hiszed sosem változol? De ha ennyire akarod felőlem lehetsz terhes sőt menjél rögtön a szülő szobába. Idióta... -_-
2019. jan. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!