Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szextől, masztitól is lehet mellfeszülés?

Két mensi között vagyok félidőben, elkezdhetnek már ilyenkor duzzadni a mellek? Nekem inkább csak mensi előtt egy héttel kezdenek feszülni.Csakhogy

Most kicsit többször volt maszti..Egyből utána tapasztaltam is a mellfeszülést.Normális ez így?

febr. 14. 06:38  Privát üzenet  

A válaszok
Persze, nincs semmi baj nyugi.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 14. 07:03 Privát üzenet
Igen. Kis hasfeszülés is lehet, az is normális.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 14. 08:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet kapcsolat a nők cukorfogyasztása és a megnövekedett libidójuk között?
1 hete késő menstruáció, negatív teszt. Időjárás vagy félelem és idegesség azmiatt hogy terhes lehetek? Mellfeszülés menzeszes hasfájás kb 5 napja
HELP Menstruáció lesz, vagy terhesség?
Menstruáció előjelei vagy beágyazódás?
Elkerülhető a menstruáció előtti mellfeszülés/fájdalom ill. súlygyarapodás ha vízhajtót vennék be?
A mellfeszülés általában mindenkinél a ciklus közepén kezdődik el, vagy közvetlenül a menstruáció elött?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!