Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk milyen az amikor sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen az amikor sokáig nem masztiztok/szexeltek aztan leürítitek a zacsit? Mi volt eddig a legtöbb idő amíg nem csináltátok? Mennyi anyag jött ki?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán egy hét. Volt anyag rendesen.
2019. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kb 2 hét volt a max. Húzós volt a munka és amikor hazaértem arra volt erőm, hogy bezuhanjak az ágyba.

2 hét után viszont szinte bármire felállt.

Több anyag jött jóval és sokkal sűrűbb is volt.

2019. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem nagyon volt még ilyen helyzet, viszont tini koromban volt, hogy a 14 éves unokatesómék hazajöttek a 2 hetes nyaralásból, és mondta nekem, hogy nem tudta egyszerse kiverni, mert a szüleivel egy szobában aludt, napközben meg állandóan programokon voltak.


Amikor nem volt otthon senki beszélgettünk a szexről, és végül arra jutottunk, hogy megcsapolom.


Pucérra vetkőzött és hátradőlt az ágyon, én meg hoztam be egy üveg babaolajat és egy doboz popsitörlőt.


Olajat csorgattam a már álló fütyijére és elkezdtem pumpálni neki, közben mondogattam, hogy "feszül a pina, feszül a pina, feszül a pina, feszül a pina"


Nem soká tartott és láttam, hogy összerándul a zacskója, ekkor a másik kezemmel jól megszorítottam a zacsit, és úgy lőtt rángatózva a hasára meg mellkasára, mint egy gépágyú.


Amikor kiürült, kellett jópár popótörlő, hogy felitassam a "csődörtejet" ;)

2019. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy négy napja volt, hogy szinte egész nap húztam. Nem csináltam, de videókat, képeket néztem, ilyenek. Aztán mire végre arra került a sor elég sokat spricceltem. Az egyik eltalálta a számat o.O Tiszta olyan lettem:D Szóval ja, ha sokáig foglalkozok ilyennel akkor is sok jön. :)
2019. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es . Wtf? Nem nő vagy és nem is lány és az unokatesódat csapolod aki 14 éves? :O kemény...
2019. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6-os amikor ez történt én 18 voltam.
2019. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Ráadásul nagykorú 😂😂😂
2019. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 De jól értem hogy azonos nemű mint az unokatesód?
2019. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"#7 De jól értem hogy azonos nemű mint az unokatesód?"


Aha

2019. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Két hete csapoltam magam. Alig birom....
2019. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!