Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Küldtem magamról intim kéleket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldtem magamról intim kéleket a volt barátaimnak (mikor még együtt voltam velük) és napvilágra kerültek. Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés
Sajnos elvakított a szerelem és minél jobben meg akartam felelni nekik,ezért küldtem nekik intim képeket és most hallom vissza a barátaimtól, hogy látták ezeket a képeket és most nem tudom mi tévő legyek. Tudom, hülyeség volt és már nagyon megbántam,de ha az ember tudja, hogy elesik leül. Megköszönném, ha valaki tudna valamit tanácsolni, hogy hogyan tudnám orvosolni ezt a problémát. Nekem is vannak róluk képeim, de én nem akarok olyan gusztustalan lenni,mint ők. Nagyon kellemetlenül érzem magam részben azért is, mert nem tudom melyik képeimet látták. Az olyanokat amin legalább van rajtam valami vagy olyat ahol semmi:(

2019. febr. 20. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
linkeld be hogy mi is láthassuk
2019. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Edd meg amit főztél! (bocsi, nem bántani akarlak, de a szerelem nem jó indok a butaságra) Amúgy meg minden csoda 3 napig tart.
2019. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az intim kėleket cserėld el intimkėpekre.
2019. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Most már nem tudsz semmit tenni. Légy büszke magadra és a képeidre. Szerintem tetszett annak aki látta. Nekünk is tetszene!
2019. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagy ügy. Manapság már az furcsa ha valakiről nincsenek ilyen képek. Minden csoda 3 napig tart. Napjainkban még az álbu*zi pumped gabók és köztörvényes bűnözők is teljesen elfogadott emberek a társadalomban. A te képeid ezekhez képest semmik.
2019. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
küld el nekem is :P
2019. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentheted rendőrségen is azt, aki közzétette a fotódat.

Simán.

2019. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Jelentsd fel őket.

Mert ez személy jogok megsértése.


L

2019. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ami megtörtént azt nem tudom semmisé tenni csak nem tudtam hogy enyhítsem az aggodalmam. Az egyik barátom rámírt és azt írta,hogy látta a képeket és sajnálja, hogy ezt tettem. Ezután éreztem leginkább rosszul magam és nem tudom kihez juthatott még el. Egyébként köszönöm a válaszokat
2019. febr. 20. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagy hiba volt részedről.
2019. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!