Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első szexnél mire érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexnél mire érdemes odafigyelni? Napokig véreztetek utána?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1-2 óráig véreztem, de csak pár csepp volt nem folyamatosan.
2019. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem véreztem pedig iszonyúan fájt.

Leginkább egymásra érdemes odafigyelni meg a megfelelő védekezésre.

Ami még érdekes lehet az a nedvesedés. Ha nem vagy nedves de úgy istenesen akkor síkosító nélkül semmit ne dugjon be mert egyrészt kellemetlen másrészt sérülést okozhat. A másik szerintem fontos dolog hogy ne dugja be rögtön végig a lompost mert vannak nők akiknek nagyon érzékeny a méhszája és nem tudhatod mennyire éri el.

A szex alatt izgasd te is magad így könnyíted mindkettőtök helyzetét. Ha valami nem jó vagy épp nagyon jó nyugodtan jelezd neki abból "tanul" és olyan helyen és időben csináljátok mikor el tudsz lazulni.

2019. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!:) még hallgatok szivesen több tapasztalatot
2019. febr. 22. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én véreztem sőt rögtön az első után menstruáltam is pedig nem volt ott az ideje. Mondjuk nekem teljesen bekattant a párom, nem volt épp óvatos az elején szóval lehet hogy azért véreztem sokat
2019. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gumi, síkosító, gyengédség, valami gumilepedő, vagy más dolog alátok, hogy ne legyen véres az ágy. És utánanézni a szexnek a neten. A szex előtt nem árt pár hónapot pettinggel tölteni, hogy szokjátok a terepet.
2019. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!