Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a barátom elhagy, ha meglát meztelenül?

Figyelt kérdés

és akkor a körítés:

Nagyon félek. Nem voltam még együtt senkivel úgy, és nyilván nem az a hangsúlyos rész egy kapcsolatban, de kétségtelenül fontos. A jelenlegi az első (és reményeim szerint az utolsó) barátom, nagyon szeretjük is egymást, de attól félek, benne már rég kialakult valamiféle idealizált összkép rólam, hiába eddig még csak ruhában láttuk egymást. Nyilván igyekszem számomra előnyösen öltözködni és "takarni" a szépséghibákat. És attól tartok, ha ezekkel szembesül, még ha nem is feltétlenül hagy el - az a rész kicsit clickbait volt a kérdésben -, visszataszítónak talál majd. Szép dolog a szerelem, a tudatalatti elvárásokban való csalódás viszont annál kevésbé.

Egészen konkrétan attól van szó, hogy borzasztó kicsik a melleim (ezeken ruhában azért javít valamelyest a melltartó, alföld helyett valami dombságot produkál), nem túl esztétikus nemi szerv (kis nagyajak-nagy kisajak kombó), alapjáraton vékony testalkat (a testtömegindexem a normál alsó határa, vizuálisan jót tenne pár plusz kiló, de nem tudok hízni), ja és ha hagyom, akkor testszőrzet is, de azon túlléptem, mert mindenkinek van, és lehet vele mit kezdeni. :D Ott csak attól félek, nehogy megérezze a borostát, ha bénán borotváltam esetleg.

Sajnos olyan a személyiségem, hogy nagyon-nagyon nehezen nyílok meg, és ha végre eljutnánk az intim együttlétig, de elutasítással szembesülnék, vagy akár csak látnám rajta a megütközést, akkor eléggé összetörnék. Vele történt meg az első csókom is, és nyilván én misztifikálom túl ezeket az "első bármiket", de nagyon sokat jelent ez a kapcsolat, emiatt is meg egyébként is.

Vagy alaptalan a félelmem, és a normális pasik tényleg nem törődnek ilyenekkel? Fogalmam sincs, mit gondoljak, mert már annyi mindent összeolvastam, hogy semmiben sem vagyok biztos.



2019. márc. 11. 01:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 a betegsegben szenvedők nem emberek?
2019. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hangsúlyos ruhákat hordassz, hogy nagyobb legyél, de most félsz, hogy csalódni fog. Mit vártál? -.-
2019. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Vagy alaptalan a félelmem, és a normális pasik tényleg nem törődnek ilyenekkel?"

Ki kell hogy ábrándítsalak. Itt nem az a kérdés, hogy a pasi normális-e vagy sem, hanem hogy szerelmes-e?

2019. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Yoda m. ***** válasza:

#5-ös: - "Leírás alapján nagyon kedves aranyos lány vagy." - és mindemellett roppantul aggályoskodó lány, tele félelemmel.

Tudnod kell, Kedves Kérdező, hogy ha csak nem vagy egy született színész... akkor minden aggályoskodást, félelmet tartalmazó gondolataid kivetülnek arcodra, mosolyodra, mozgásodra. (s még ezen túl is, mint telepatikusan szétkürtölt érzelemhullám szintén...)

Na most, ha a fiatalember valóban szerelmes is beléd... akkor ebből Ő sokat ugyan észre nem vesz. (Ez szerencséd is lehet, akár.)

Ha csak normális (mint ahogyan Miquel írta), akkor talán nem is szerelmes... EZ is kiderül majd. Csak ne félj! Bármi megtörténhet. Kár előre izgulnod, rugóznod ezen. Minden AGGODALMASKODÁS felesleges idő-töltés és energia elszívás (vesztés) önmagadtól.

Ha jobban belegondolsz... mi szükséged van rá? És MIT NYERSZ VELE? >> Semmit. <<


#2 írja: "Senki sem tökéletes. Ha elhagy, akkor az azért lesz, mert a világ egyik legnagyobb barma."

Pontosan így is van. S akkor rögtön el dől, hogy hozzád való-e, vagy sem... Ha elhagy, akkor nem. S ne is bánjad.


És akkor még nem beszéltünk arról, hogy Ő, (a nagy Ő) vajon mit hozott magával... Mármint testi felépítését tekintve... Tudhatod-e Te azt? Még az is lehet, hogy ő még jobban fosik ugyanattól, amitől Te magad is.

Erre gondolj és ne tarts semmitől!


Nem lehet több az ember annál, mint amije megadatott... igaz, kevesebb se.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. márc. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!